Проектування і установка систем відеоспостереження в Києві і області

Повний спектр послуг з проектування, монтажу і налаштування систем відеоспостереження для дому та бізнесу за найкращими цінами в Києві. Розробимо проект і впровадимо його на Вашому об’єкті або візьмемо на обслуговування вже працюючу систему відеоспостереження. При необхідності зробимо модернізацію існуючої системи для Вас. Виконуємо роботи швидко і якісно, у Вашому домі, офісі чи на виробництві, під ключ.

Комплексне рішення від проекту до супроводу
Щотижнева перевірка коректності роботи системи
Складання проекту з урахуванням особливостей задачі і можливостей обладнання
Прокладка кабельних трас, підключення та запуск системи
Модернізація системи відеоспостереження, заміна камер і реєстраторів
Система відеоспостереження недорого - дуже просто, використовуйте готові рішення
Безкоштовна консультація по вибору системи відеоспостереження

Проведемо оцінку завдань, які покладаються на систему відеоспостереження. При наявності плану об’єкта проведемо початковий прорахунок системи і запропонуємо варіанти вирішення.

ГОТОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ СИСТЕМ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ
СПІВПРАЦЮЮЧИ З НАМИ ВИ ОТРИМУЄТЕ
Оптимальний проект і впровадження
Супровід Вашої системи
Професійне спілкування
Кращі фахівці працюватимуть на Вас
ПРОЕКТУВАННЯ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ
Що дає складання проекту відеоспостереження?
Складання проекту системи дає можливість оцінити потужність системи, зрозуміти яка кількість камер необхідна. Попереднє проектування дозволяє оптимально розрахувати затрати на впровадження і отримати при цьому найкращий результат!

Монтаж і пусконалагоджувальні роботи
Для монтажу системи відеоспостереження важливо передбачити особливості роботи 24/7/365, а саме – система повинна працювати цілодобово протягом року без “вихідних”. Ми використовуємо тільки високоякісні витратні матеріали, що дозволяє нам досягти такої безперебійності!

Один місяць супроводу системи відеоспостереження в подарунок при замовленні через сайт

*акційна пропозиція, за умови укладення договору співпраці на 1 рік та більше

Demo Image

Встановлення систем відеоспостереження – один з основних напрямків діяльності нашої компанії. Великий практичний досвід, знання особливостей профільного ринку і високий рівень кваліфікації спеціалістів дозволяють нам виконувати роботи з встановлення і налагоджування обладнання будь якого рівня складності. Ми пропонуємо професійний монтаж відеоспостереження в Києві по самим вигідним цінам з гарантією якості.

Особливості і переваги встановлення систем відеоспостереження під ключ

Системи відеоспостереження стали сьогодні невід’ємною частиною не тільки будь якого комерційного приміщення, але і житлові будинки та квартири. На виробничих або торгових об’єктах відеокамери використовуються для контролю над персоналом або відвідувачів, а в житлових комплексах обладнання виконує охоронні функції.

Передові технології дозволяють не тільки записувати зображення та звук, а також проводити нагляд в онлайн режимі з передачею зображення через інтернет на будь який термінал. Висока функціональність сучасних систем дозволяє керувати камерами дистанційно і автоматично зберігати інформацію на віддалений сервер або в хмарне сховище, і тим самих захищати дані від несанкціонованого втручання або видалення.

Ми пропонуємо монтаж відеоспостереження під ключ для приватних осіб та організацій. Сама процедура проходить в декілька етапів:

  • Виїзд спеціаліста на об’єкт.
  • Підготовка проекту і його затвердження з замовником.
  • Складання розрахунку затрат.
  • Монтаж обладнання.
  • Запуско-налагоджувальні роботи (налаштування і перевірка системи).
Demo Image
Demo Image

На першому етапі завдання спеціаліста це оцінка ситуації на об’єкті, з’ясування основних вимог та побажань замовника і поєднання їх з технічною частиною. Виходячи з конкретних задач, підбирається тим системи (аналогова або цифрова). Наприклад, IP камери дозволяють передавати оброблене зображення через Wi-Fi по зашифрованому каналу на будь який мобільний пристрій (планшет, смартфон). У випадку, коли необхідно оновити застарілу аналогову систему, є можливість встановити відео обладнання, що підтримує технологію HDCVI без монтажу нового кабельного розгалуження.

Вартість проекту буду залежати від того, скільки приладів і якого типу прилади будуть використовуватись, а також від складності установки всієї системи. Після уточнення всіх фінансових питань наші інженери монтують обладнання, проводять синхронізацію і налаштування компонентів і перевіряють працездатність всієї системи.

Установка камер відеоспостереження в форматі під ключ – це найбільш оптимальний і економічно вигідний варіант, так як всі роботи буде виконувати одна компанія, а не декілька підрядників. Це зекономить ваш час та кошти.

Наступна важлива перевага полягає в підборі охоронної системи виходячи з ваших конкретних побажань і вимог, так як в деяких випадках стандартні готові комплекси не будуть в повній мірі виконувати поставлені завдання. Самостійне придбання обладнання по частинам може привести до іншої проблеми – несумісність компонентів системи, що буде виключено, якщо підбором комплексу відеоспостереження будуть займатись наші спеціалісти. В підсумку ви отримаєте налаштовану систему, повністю готову до експлуатації.

Чому варто замовити встановлення відеоспостереження у нас?

Звернувшись до нашої компанії, ви отримаєте наступні переваги:

  • Індивідуальний підбір систем відеоспостереження в кожному конкретному випадку.
  • Великий вибір сучасного обладнання, починаючи від стандартних готових рішень, і закінчуючи камерами DCVI/TURBO HD для запису забраження на великій відстані з високим розширенням.
  • Низькі ціни на становлення камер відеоспостереження і фіксований прайс лист на всі послуги.
  • Гарантія якості на виконання роботи.

Для того щоб замовити професійне встановлення відеоспостереження в Києві, залишайте онлайн заявку на сайті або зателефонуйте нашим спеціалістам по вказаних номерах телефонів.

Залишилися питання? Ми на зв'язку!
Написати
Зателефонувати