Відеоспостереження в офісі

В даний час величезна кількість людей проводять свій робочий день в офісі. Власники і керівники компаній прагнуть забезпечити комфорт і безпеку співробітників при виконанні ними своїх обов’язків на робочих місцях, і системи відеоспостереження грають в цьому не останню роль.

Відеоспостереження в офісі. Переваги і недоліки, плюси і мінуси установки систем відеоспостереження для офісу.

Системи відеоспостереження дозволяють вирішити відразу кілька проблем в частині безпеки офісу і його відвідувачів, а також дозволяють оперативно і об’єктивно розслідувати спірні випадки (скарги клієнтів на обслуговування, псування майна співробітниками, порушення трудового розпорядку та ін.).

Безкоштовний виїзд майстра для розрахунку

Щоб викликати майстра для безкоштовного прорахунку будь-ласка заповніть форму нижче

  Переваги впровадження систем відеоспостереження для власників офісної нерухомості:

  • забезпечення збереження майна;
  • контроль обстановки в приміщеннях;
  • забезпечення доказової бази в разі вчинення відвідувачами офісу протиправних дій;

  Вигоди для роботодавців:

  • контроль трудової дисципліни;
  • контроль виконання співробітниками своїх обов’язків;
  • забезпечення безпеки персоналу;
  • функції забезпечення безпеки інформації, матеріальних цінностей, збереження комерційної таємниці.

  Переваги відеоспостереження в офісі для співробітників.
  Багатьом співробітникам може не подобається, що в офісі встановлена ​​система відеоспостереження. Це не обов’язково означає, що співробітник може щось приховувати, погано виконує свої обов’язки, порушує правила трудового розпорядку або займається протиправними діями. У таких випадках необхідно роз’яснити причини установки відеоспостереження і заручитися підтримкою і згодою.

  Отримайте безкоштовну консультацію майстра для прорахунку

  Щоб викликати майстра для безкоштовного прорахунку будь-ласка заповніть форму нижче

   Основні етапи установки системи відеоспостереження для офісу.
   1. Встановлення камер відеоспостереження. Головним елементом системи, звичайно, є камери відеоспостереження. З них отримують відеосигнал для подальшої обробки і зберігання. Камери необхідно встановлювати в тих приміщеннях, де це необхідно (холи, коридори, зони очікування відвідувачів і т.д.).

   2. Забезпечення записи – архів системи відеоспостереження офісу може зберігатися як локально, так і на віддаленому сервері.
   Як правило, в невеликих офісах запис відеоархіву ведеться на локальний реєстратор (або сервер), встановлений неподалік. В офісах побільше записуючий пристрій може розташовуватися в спеціально виділених приміщеннях (серверних кімнатах).
   Також в даний час на ринку присутня велика кількість “хмарних систем”, що дозволяють зберігати архів не локально в офісі, а на віддаленому сервері. Це дозволяє знизити вартість системи в цілому, а також виключити необхідність підтримки та технічного обслуговування пристроїв відеозапису, тому що все це робить на стороні провайдера хмарних послуг. Однак, в такому випадку, ви повинні подбати про якість і надійність каналу зв’язку від камер до сервера, тому що в разі зникнення з’єднання або аварії на лініях інтернет-провайдера весь архів буде втрачено. У таких випадках доцільно застосовувати резервування каналів зв’язку для системи відеоспостереження офісу.
   Існують також комбіновані варіанти організації систем відеоспостереження, при якому архів записується як локально, так і в “хмару”, що дозволяє виключити втрату сигналу при недоступності інтернет-з’єднання, а також знизити навантаження на корпоративну мережу.

   3. Організація місця для роботи з онлайн-зображенням і відеоархівом.
   Робоче місце оператора відеоспостереження розташовується на розсуд замовника і може знаходитися як безпосередньо в тому ж офісі, так і віддалено. У деяких випадках онлайн-перегляд не потрібен, в такому випадку здійснюється просто запис відеоархіву обстановки в офісі і подальше вивчення записів в разі виникнення будь-яких спірних ситуацій. Організовується також робоче місце керівника, який може в будь-який момент спостерігати за обстановкою в офісі безпосередньо зі свого комп’ютера, або мобільного телефону.

   Системи відеоспостереження, будучи частиною комплексної системи безпеки, можуть бути інтегровані з іншими підсистемами (СКУД, охоронно-пожежна сигналізація). В такому випадку забезпечується максимальна ефективність.

   Додаткові аналітичні модулі, які застосовуються в системах відеоспостереження, дозволяють розширити функціонал офісних систем. Наприклад, система розпізнавання осіб дозволить вести облік і швидкий пошук відвідувачів. При необхідності, модуль розпізнавання осіб можна використовувати для управління доступом в різні офісні приміщення (це може бути набагато зручніше, ніж традиційні карти доступу). Існує безліч інших вельми цікавих можливостей застосування відеоспостереження в офісі. Для керівників може бути цікавий контроль знаходження співробітників на своїх робочих місцях, аналіз їх активності і інші функції відеоаналітики.

   Замовити систему відеоспостереження для офісу можна у відділі продажів компанії “Енергейт”.
   Наші співробітники здійснять оперативний виїзд на об’єкт і запропонують оптимальне рішення, що підходить саме для вашого офісу.