Питання та відповіді

При виборі комутатора для IP-відеоспостереження слід враховувати наступні важливі особливості експлуатації в системі відеоспостереження:

Читать дальше →

Для IP-камери це можливо через WEB інтерфейс або з використанням спеціального мобільного додатку. Якщо у вас в IP-камері встановлена SD-карта, то підключившись віддалено ви зможете переглянути в т.ч. і записаний відеокамерою архів.

Читать дальше →

Оціночна формула розрахунку днів зберігання виглядає наступним чином:

Читать дальше →

Можливо, і тут є кілька варіантів для запису і передачі даних на мобільні пристрої. Причому варто відзначити, що практично всі мобільні додатки абсолютно безкоштовні і доступні для Android і iOS. Для Windows Phone вибір програм для мобільного відеоспостереження вкрай обмежений.

Читать дальше →

Такі моделі існують, але їх дуже мало, і вони переважно від маловідомих азіатських виробників. Пов’язано це з тим, що стандарт Wi-Fi не дозволяє гарантувати передачу даних в режимі реального часу без затримок і без втрат. Відеоспостереження – це відповідальна сфера, де важливі надійність і гарантований результат.

Читать дальше →

Це можливо, і в деяких випадках навіть зручніше, ніж використовувати зовнішні пристрої обробки і зберігання даних.

Читать дальше →

У нашій практиці, більше 4-х мегапіксельних IP-камер по Wi-Fi не працюють. Це обмеження не залежить від типу використовуваних Wi-Fi роутерів, не залежить від обсягу інформації, що передається з IP-пристроїв, і навіть не залежить від кількості радіо перешкод в місці установки. Обмеження пов’язане з особливостями самої технології Wi-Fi.

Читать дальше →

Можливо, і тут є два підходи. Перший – це використання бездротових IP-камер, другий – використання стандартних камер, що підключаються по Ethernet і передача сигналу по радіоканалу з використанням бездротових модулів (радиомостов, ретрансляторів і т.п.).

Читать дальше →

З Найбільш очевидного варто відзначити різницю в якості виготовлення, відсотку браку, ймовірності виходу з ладу, складності з ремонтів та обслуговуванням, технічною підтримкою. Купуючи обладнання відомого бренду звичайно ж присутня якась плата за гучне ім’я, але при цьому ви можете бути впевненим у високій якості продукції та її технічну досконалість. Купуючи невідому дешеву китайську камеру ви отримуєте “кота в мішку” і чи буде результат успішний вже залежить не тільки від того, як зробить роботу монтажна організація.

Читать дальше →

Термін “аналогова камера” отримав своє назва не від схемотехніки камери, а від типу сигналу, який ці камери видають. Сучасні аналогові камери здійснюють цифрову обробку сигналу всередині пристрою, містять потужні процесори і є повністю цифровими всередині. На виході з камери здійснюється перетворення цифрового сигналу в аналоговий для передачі по коаксіальному кабелю на приймальний пристрій. Саме тому CCTV камери називають аналоговими.

Читать дальше →

Стільки, скільки потрібно що б побачити те, що вам потрібно. Дуже важливо сформулювати правильно завдання для спостереження. Що потрібно в кінцевому підсумку побачити: чи є в поле огляду камери хто або, або потрібно зафіксувати прикмети людини (колір волосся, куртки, брюк), або необхідно ідентифікувати особу (дізнатися знайомої людини). При цьому потрібно визначитися з тим – на якій відстані необхідно “добре бачити” і під яким кутом камера буде встановлена.

Читать дальше →

Критеріїв безліч. Найбільш важливі параметри: дозвіл, світлочутливість, додатковий функціонал, вартість.

Читать дальше →

Кожна з технологій має свої недоліки і переваги. Поєднання в одній системі різних технологій дозволяє використовувати всі переваги кожної з них і будувати дійсно ефективні рішення.

Читать дальше →

Однозначну відповідь дати неможливо. Все залежить від ситуації і необхідного завдання. Аналогове відеоспостереження стандарту CCTV найкраще підійде для невеликого об’єкта, де необхідно швидко, недорого і просто вирішити задачу організації відеоконтролю, і при цьому не потрібна висока роздільна здатність і деталізація зображення. Експлуатувати та обслуговувати таку систему нескладно і розбереться будь-який технік. Так само аналогова система зручна для ситуаційного спостереження реального часу, тому що тут відсутня затримка при передачі відеозображення.

Читать дальше →

Аналогова камера передає зображення стандарту CCTV на приймальний пристрій в аналоговому вигляді по виділеному коаксіальному кабелю 75 Ом. Відстань передачі в залежності від якості кабелю становить від 200 до 500 метрів. Аналоговий сигнал схильний до перешкод і наведень від силових ліній. Роздільна здатність аналогового сигналу вимірюється в ТВЛ і становить для стандарту CCTV – 600ТВЛ. При оцифруванні дозвіл складає максимально 704х576 pix, що становить 0,4 Mpix. Приймальні пристрої формату CCTV уніфіковані. Це означає, що будь-яка аналогова камера може бути підключена до будь-якого відеореєстратора.

Читать дальше →

Сильні перешкоди можуть з’являтися з кількох причин:

Читать дальше →

Парадоксальним чином проблема найчастіше пов’язана з « поганим заземленням » в з’єднаннях, тобто з ненадійним з’єднанням екранів відеозв’язку. Найслабше місце — обтисний контакт в коннекторах і відеодільниках. Нерідко проблема пов’язана з F-коннекторами (« гайками ») в зв’язці з штекерами « F-BNC » або з`єднувачами «бочка», особливо якщо з’єднання виконано з порушенням технології.

Читать дальше →