Чи можливо організація бездротового відеоспостереження?

Можливо, і тут є два підходи. Перший – це використання бездротових IP-камер, другий – використання стандартних камер, що підключаються по Ethernet і передача сигналу по радіоканалу з використанням бездротових модулів (радіомостів, ретрансляторів і т.п.).

Встановлення відеоспостереження з бездротовими Wi-Fi камери – недороге рішення для невеликого офісу, будинку, котеджу. Практика показує, що більше 4-х камер з Wi-Fi інтерфейсом в рамках однієї системи встановити не вийде. До того ж слід мати на увазі можливість виникнення перешкод, пропусків сигналу, тимчасових перебоїв з передачею зображення. Запис даних в таких системах простіше організувати на вбудовані в камери SD-карти.

faq 8 min

Якщо ж на об’єкті немає можливості прокласти кабельні траси між двома сегментами ЛВС, то можливе використання професійних радіомостів здатних забезпечити широку пропускну смугу і передачу в режимі реального часу без затримки. Використання технологій шифрування даних робить передачу по радіоканалу абсолютно безпечною.

Отже, застосування Wi-Fi камер можливо для локальних систем класу SOHO. Використання професійного радіоканального обладнання доцільно для великих систем і розподілених об’єктів, де немає можливості прокласти магістральний кабель між ділянками системи.

Остались вопросы по этой теме?

Оставляйте заявку.