Чи можливо переглядати відео і архів у мобільному додатку?

Можливо, і тут є кілька варіантів для запису і передачі даних на мобільні пристрої. Причому варто відзначити, що практично всі мобільні додатки абсолютно безкоштовні і доступні для Android і iOS. Для Windows Phone вибір програм для мобільного відеоспостереження вкрай обмежений.

1. Використання можливостей IP-камер. Сучасні IP-камери можуть здійснювати запис зображення на вбудовані SD-карти і забезпечувати передачу даних в спеціальний додаток для мобільних пристроїв. Це відмінне і недороге рішення для невеликих офісів, магазинів, для будинку і квартири.

faq 8 10 min

2. Використання хмарних сервісів (VSaaS). Нове віяння в установці відеоспостереження – використання хмарних сервісів для запису відео та отримання доступу до камер відеоспостереження. У цьому випадку камера підключається до хмари (спеціальний сервіс в інтернеті) і архів записується на віртуальні сервери. VSaaS – це зручний доступ і захист від втрати архіву в разі поломки або крадіжки IP-камери. Але потрібно розуміти, що ви залежите від наявності інтернет з’єднання з “хмарою” і змушені щомісяця вносити абонентську плату за обслуговування відеоданих і надання доступу.

faq 12 min

3. Можливості ПО відеоспостереження для відеосерверів. Практично будь-який сучасний софт для IP-відеоспостереження має мобільний додаток для віддаленого доступу. Можливості цього варіанту мобільного спостереження значно ширше. Можливо не тільки переглядати зображення в реальному часі і записаний архів, але і керувати системою безпеки – ставити на охорону, вмикати і вимикати виконавчі пристрої, переглядати події і бачити стан елементів охорони на карті об’єкта.

faq 12.1 min

Остались вопросы по этой теме?

Оставляйте заявку.