Чи можливо використовувати спільно IP і аналогові камери?

Кожна з технологій має свої недоліки і переваги при встановленні відеоспостереження або використанні. Поєднання в одній системі різних технологій дозволяє використовувати всі переваги кожної з них і будувати дійсно ефективні рішення.

Серед прикладів суміщення технологій для найкращого результату, варто відзначити установку системи відеоспостереження на складі – тут потрібна висока ступінь деталізації для ідентифікації особистостей і дій співробітників в записаному архіві, і без IP-камери високої роздільної здатності не обійтися.

Ще один приклад – модернізація існуючої аналогової системи і нарощування сучасними IP-камерами. У цьому випадку може бути недоцільна заміна відмінно працюючих аналогових камер і необхідно просто додати в систему IP-камери.

IP і аналогові камери можна об’єднати в єдину систему двома способами:

  • використати гібридні пристрої з можливістю одночасного підключення як аналогових, так і IP-камер – відеосервери з встановленими платами відеовведення , гібридні відеореєстратори
  • використовувати IP-кодери для оцифровки аналогових камер і передачі зображення на повністю цифровий приймальний пристрій – IP відеосервер, NVR і т.п

Gibridnaya sistema

Остались вопросы по этой теме?

Оставляйте заявку.