У чому різниця між дешевою IP-камерою і дорогою при схожих характеристиках?

З Найбільш очевидного варто відзначити різницю в якості виготовлення, відсотку браку, ймовірності виходу з ладу, складності з ремонтів та обслуговуванням, технічною підтримкою. Купуючи обладнання відомого бренду звичайно ж присутня якась плата за гучне ім’я, але при цьому ви можете бути впевненим у високій якості продукції та її технічну досконалість. Купуючи невідому дешеву китайську камеру ви отримуєте “кота в мішку” і чи буде результат успішний вже залежить не тільки від того, як зробить роботу монтажна організація.

Відомий виробник високо цінує своє ім’я і вартість свого бренду і робить все можливе, що б його пристрої були кращими на ринку в першу чергу з точки зору надійності і функціональності. Кращі інженери і розробники, контроль якості, російськомовна технічна підтримка, сервісні центри в вашому регіоні, мережу дистриб’юторів, роблять продукцію відомих брендів привабливою і зручною в установці і експлуатації.

faq 21 min

Що стосується прихованих особливостей які відрізняють дорогу і дешеву IP-камеру. Навіть при схожих технічних характеристиках є нюанси, які непрофесіоналові складно вловити. Наприклад, в характеристиках зазначено роздільна здатність камери і кількість к / с, але не йдеться про можливість в цьому дозволі отримувати це кількість к / с. Дешеві камери, особливо першої хвилі, часто не здатні передавати 3Mpix зі швидкість 25 к / с. Можна або 3Mpix і 10 к / с, або 1 Mpix та 25 к / с. Але в описі яскраво красується 3Mpix і 25 к / с! Свого роду лукавство!

Або ж взяти інший приклад: світлочутливість по паспорту багатьох дешевих камер значно перевищує значення цього параметра у іменитих виробників. Але якщо уважно вивчити інструкцію, то вимір вироблено або взагалі без об’єктива, або з об’єктивом набагато більше світлосилою, ніж у встановленого на реальному пристрої. На перевірку камера “сліпне” на самому початку сутінків. Знову обман!

Не варто економити на вартості камер. Економити треба на оптимізації завдання відеоспостереження і пошуку найбільш простого і не витратного рішення задачі клієнта. Якщо ж ви вирішили вибирати камери самостійно, то рекомендуємо проконсультуватися з фахівцем і, в ідеалі, провести порівняльне тестування в схожих умовах.

Чому Наша компанія не використовує дешеві камери? Це просто не вигідно. Наш досвід показує, що час на вирішення проблем пов’язаними з запуском системи, налаштуванням камер, витрати на сервіс і ремонт виявляються більше, ніж ми заробляємо на установці системи відеоспостереження.

Остались вопросы по этой теме?

Оставляйте заявку.