Каталог товарів
0 0
0 товарів
0грн
Ваше повідомлення було надіслано Зв'яжемося з Вами найближчим часом
Сортувати
В наявності
0 відгуків
2331грн
4314грн
5932грн
3882грн
4083грн
4083грн
7011грн
5971грн
3081грн
3081грн
2311грн
2118грн
3659грн
3659грн
5008грн
5277грн

Найбільш сучасним і технологічним варіантом організації системи моніторингу в даний час є IP камера. Це цифрове обладнання, яке дозволяє облаштувати на об'єкті будь-якого розміру та специфіки відеоспостереження високого рівня якості та функціональності. За цими показниками воно в рази перевершує дещо застарілі аналогові моделі.

Принцип роботи IP відеокамери

Принцип роботи IP відеокамери

Основні елементи пристрою: об'єктив, матриця, процесори та мережевий інтерфейс. Картинка, яку фіксує об'єктив, перетворюється матрицею на електричний сигнал. Він обробляється процесором, який надає необхідні характеристики кольору, яскравості тощо, після чого стискається для зручності передачі. У комплект IP відеоспостереження може входити відеореєстратор, який і передається відеопотік. Замість нього IP камери відеоспостереження можуть підключатися до хмарного сервера або ПК, смартфона, планшета.

Це стає можливим завдяки тому, що кожній відеокамері присвоюється власна IP адреса. Передача відбувається через інтернет, для чого пристрій інтегрується 3G/4G або Wi Fi-модуль.

Плюси та мінуси IP камер

Плюси та мінуси IP камер

Головна перевага, яка відрізняє IP відеоспостереження – висока якість та швидкість передачі сигналу з можливістю отримати зображення максимальної чіткості та деталізації. Додаткові плюси:

 • мінімальний рівень перешкод;
 • високий рівень захисту даних під час передачі;
 • масштабованість з можливістю підключення до системи додаткової wi fi камери без втрати якості зображення;
 • різноманітний функціонал: поворотна IP камера з ІЧ-підсвічуванням, датчиком руху, з передачею тривожних сигналів на пошту або телефон і т.д.;
 • налаштування обладнання дистанційно.

Серед недоліків цифрових пристроїв виділяють вищу ціну порівняно з аналоговими, а також залежність від високошвидкісного інтернету.

Різновиди бездротових IP камер

Залежно від форми корпусу розрізняють пристрої:

 1. Купольні. Компактні моделі із можливістю горизонтального монтажу, в т.ч. на стелі.
 2. Циліндричні. Встановлюється відеоспостереження цього типу на спеціальні кронштейни для кріплення на вертикальних поверхнях.
 3. Корпусні. Найчастіше реалізуються без кронштейнів, оскільки підходять для будь-якого типу монтажу. Вулична IP камера додатково захищається козирком або термокожухом.
 4. Кубічні. Моделі з невеликим корпусом призначені переважно для настільної установки.
 5. Сферичні. За способом кріплення схожі з купольними, але не мають купола. Замість нього захисну функцію виконує екран на об'єктиві.

Окрема група цифрових відеокамер – поворотні. Їх корпус може рухатися у двох площинах (вгору-вниз, праворуч-ліворуч), що забезпечує максимально широкий кут огляду.

Купити IP камери у Києві з доставкою

Вигідно замовити та купити IP камери вуличної моделі або обладнання для експлуатації в приміщенні можна в інтернет-магазині компанії VOLL. Ми прагнемо максимально повно задовольнити кожного клієнта, тому надаємо комплексний пакет послуг:

 • консультування з питань вибору відповідного варіанту;
 • доставка замовлення по Києву та Україні;
 • встановлення, підключення та налаштування обладнання (за бажанням клієнта).

Вартість встановлення IP камер

На монтажні роботи ціна визначається виходячи зі складності, масштабу, ступеня розгалуженості системи, нюансів установки. Залежно від того, наскільки професійно підключена IP камера, відеоспостереження може функціонувати з обмеженим функціоналом або з повною реалізацією потенціалу.

Звернувшись до компанії VOLL, клієнт зможе отримати повний комплекс обслуговування від підбору цифрового обладнання до покупки з доставкою та встановленням. Це не тільки заощаджує час, а й дозволяє скористатися нашими привабливими ціновими пропозиціями.

Часті питання

Це відеокамера, що має індивідуальну IP-адресу і передає цифровий сигнал високої якості на відеореєстратор або інший гаджет. Вона працює без кабельного підключення, використовуючи мережу Wi-Fi або мобільний інтернет.

У нашому каталозі можна купити IP камеру за максимально привабливою ціною з доставкою по Києву (кур'єром) або Україні (поштова компанія).

Усі нюанси підключення та функціональні можливості цифрового обладнання для моніторингу може знати лише досвідчений фахівець. Компанія VOLL надає послуги професійного монтажу та налаштування з гарантією.