Каталог товарів
0 0
0 товарів
0грн
Ваше повідомлення було надіслано Зв'яжемося з Вами найближчим часом

Системи відеоспостереження в Києві

Конфігуратор Зберіть систему відеоспостереження
за нашими рекомендаціями або
зверніться за допомогою до спеціаліста
4камери Комплект
до 4 камер
8камер Комплект
до 8 камер
16камер Комплект
до 16 камер
Популярні бренди
Чому ми
Подарункові
сертифікати
Весь товар
сертифікований
Зручна і
швидка доставка
30 днів на
повернення або обмін
Необхідна консультація?

Залиште свій номер телефону, і наш фахівець зв'яжеться з Вами!

Особливості і переваги встановлення систем відеоспостереження під ключ

Системи відеоспостереження стали сьогодні невід’ємною частиною не тільки будь якого комерційного приміщення, але і житлові будинки та квартири. На виробничих або торгових об’єктах відеокамери використовуються для контролю над персоналом або відвідувачів, а в житлових комплексах обладнання виконує охоронні функції.

Передові технології дозволяють не тільки записувати зображення та звук, а також проводити нагляд в онлайн режимі з передачею зображення через інтернет на будь який термінал. Висока функціональність сучасних систем дозволяє керувати камерами дистанційно і автоматично зберігати інформацію на віддалений сервер або в хмарне сховище, і тим самих захищати дані від несанкціонованого втручання або видалення.

Ми пропонуємо монтаж відеоспостереження під ключ для приватних осіб та організацій. Сама процедура проходить в декілька етапів:

  • Виїзд спеціаліста на об’єкт.
  • Підготовка проекту і його затвердження з замовником.
  • Складання розрахунку затрат.
  • Монтаж обладнання.
  • Запуско-налагоджувальні роботи (налаштування і перевірка системи).

На першому етапі завдання спеціаліста це оцінка ситуації на об’єкті, з’ясування основних вимог та побажань замовника і поєднання їх з технічною частиною. Виходячи з конкретних задач, підбирається тим системи (аналогова або цифрова). Наприклад, IP камери дозволяють передавати оброблене зображення через Wi-Fi по зашифрованому каналу на будь який мобільний пристрій (планшет, смартфон). У випадку, коли необхідно оновити застарілу аналогову систему, є можливість встановити відео обладнання, що підтримує технологію HDCVI без монтажу нового кабельного розгалуження.

Вартість проекту буду залежати від того, скільки приладів і якого типу прилади будуть використовуватись, а також від складності установки всієї системи. Після уточнення всіх фінансових питань наші інженери монтують обладнання, проводять синхронізацію і налаштування компонентів і перевіряють працездатність всієї системи.

Установка камер відеоспостереження в форматі під ключ – це найбільш оптимальний і економічно вигідний варіант, так як всі роботи буде виконувати одна компанія, а не декілька підрядників. Це зекономить ваш час та кошти.

Наступна важлива перевага полягає в підборі охоронної системи виходячи з ваших конкретних побажань і вимог, так як в деяких випадках стандартні готові комплекси не будуть в повній мірі виконувати поставлені завдання. Самостійне придбання обладнання по частинам може привести до іншої проблеми – несумісність компонентів системи, що буде виключено, якщо підбором комплексу відеоспостереження будуть займатись наші спеціалісти. В підсумку ви отримаєте налаштовану систему, повністю готову до експлуатації.

Чому варто замовити встановлення відеоспостереження у нас?

Звернувшись до нашої компанії, ви отримаєте наступні переваги:

  • Індивідуальний підбір систем відеоспостереження в кожному конкретному випадку.
  • Великий вибір сучасного обладнання, починаючи від стандартних готових рішень, і закінчуючи камерами DCVI/TURBO HD для запису забраження на великій відстані з високим розширенням.
  • Низькі ціни на становлення камер відеоспостереження і фіксований прайс лист на всі послуги.
  • Гарантія якості на виконання роботи.

Для того щоб замовити професійне встановлення відеоспостереження в Києві, залишайте онлайн заявку на сайті або зателефонуйте нашим спеціалістам по вказаних номерах телефонів.

Важливо розуміти, що якість і ефективність системи відеомоніторингу багато в чому залежать від її грамотного монтажу. Установка відеоспостереження – це цілий комплекс послуг, що включає попередню інспекцію. Якщо розрахунки виконані невірно, в приміщенні або в вуличному просторі можуть бути так звані «сліпі зони».

Установка камер відеоспостереження від нашої компанії виконується тільки після ретельного проектування. Камери повинні забезпечити повноцінне покриття потрібного простору і отримання якісного зображення. Ми приділяємо велике значення плануванню і розстановці елементів системи, а також виконуємо налаштування обладнання з урахуванням всіх важливих нюансів.

Коли монтаж відеоспостереження завершений, робота всієї системи тестується і тільки потім проект готовий до остаточної здачі замовнику. Ми спираємося на значний досвід наших фахівців і готові запропонувати вигідні рішення для монтажу камер відеоспостереження на об’єктах різного формату.

Компанія VOLL завжди на зв’язку

Замовляючи у нас проектування і монтаж системи відеоспостереження, клієнт завжди може розраховувати на підтримку і технічне обслуговування. Ціни на усунення неполадок і блоковий ремонт у нас лояльні. Ми зацікавлені, щоб встановлені нами системи відеомоніторингу працювали безперебійно, і ви з упевненістю рекомендували нас знайомим.

Установка відеокамер – це відмінне рішення для квартири, будинку або офісу, магазину або виробничого складу. Ми даємо гарантію як на роботи, так і на встановлене обладнання. Також ви можете замовити у нас пакет обслуговування для виконання регулярних профілактичних робіт.

Установка відеоспостереження в Києві може бути виконана вже найближчим часом, ми розуміємо терміновість послуги та оперативно виконуємо всі роботи. У будь-який зручний час ви можете звернутися до нас для отримання докладної консультації та запиту розрахунку вартості на техніку і установку під ключ.

Денис Чистяков

Нещодавно сусідський котедж, нашпигований технікою, пограбували злодії. Втрачати техніку і важливі дані на ній в мої плани не входило, тому зважилася на установку відеоспостереження. У той час натрапила на Волл в інтернеті, подзвонила уточнити, чи працюють вони в карантин. Відповіли, що так, на наступний день приїхав фахівець, зупинилися на встановлення камер з роздільною здатністю TURBO HD з оглядом 500 м. Монтажні роботи по установці відеокамер тривали не довше, ніж 2 дні. Результат - повна видимість всього, що відбувається вдома і точне зображення осіб? що входять/виходять з нього

Олег Степанюк

Також довелося скористатися послугами компанії VOLL. Стара система відеоспостереження (робила інша фірма 5 років тому) постійно виходила з ладу. І, на жаль, остаточно зламалася якраз під час карантину. Але добре, що знайшов фірму, яка працює в такий час. Тут хлопці все оперативно зробили, професійно. Рекомендую.

Emilie Lacenaire

Відмінна компанія, замовляв у них установку і настройку відео спостереження. З менеджером погодили терміни і ціни, отримав при цьому хорошу консультацію. Монтажники компанії відмінно впоралися з роботою, зробили все швидко і якісно. Встановили обладнання та виконали його настройку. Сподобалося що повністю вклалися в обумовлений бюджет.

Олексій Абакумов

Швидко і чітко встановили відеоспостереження під час карантину. Претензій по роботі немає, все зроблено в строк, система працює відмінно. Можу рекомендувати до співпраці.

Іван Фалько

Я живу в приватному секторі, у нас постійно трапляються грабежі. Те хвіртку знімуть, то у двори залазять, і роблять це місцеві. Ми з сусідом захотіли дізнатися хто це і залишили заявку в VOLL. З нами зв'язалися і приїхали зробити установку відеоспостереження. Вийшло недорого, але і випадок у нас не складний, просто тепер дві камери безперебійно знімають наші двори і добре проглядається вулиця.

Написати нам
МИ НА ЗВ'ЯЗКУ!
Зателефонувати
або залиште заявку і ми вам передзвонимо