Каталог товарів
0 0
0 товарів
0грн
Ваше повідомлення було надіслано Зв'яжемося з Вами найближчим часом
Сортувати
370грн
1223грн
10716грн
493грн
10716грн

Система безпеки може керуватися дистанційно за допомогою клавіатури AJAX, встановленої всередині приміщення. Це також дозволяє робити кишеньковий брелок АЯКС. Пристрій є частиною більшості комплектів охоронної сигналізації представленого бренду. Купити брелок для сигналізації АЯКС можна окремо.

БРЕЛОКИ AJAX

Навіщо потрібен брелок AJAX?

За допомогою цього оригінального брелока легко керують режимами охорони. АЯКС брелок дає можливість оперативно та приховано сповістити охоронну службу про тривогу на об'єкті. Для того, щоб покликати допомогу в екстрених ситуаціях подібний брелок є ідеальним варіантом.

Усього одним кліком можна активувати повний або частковий режим охорони. Переконатися в тому, що команда користувача прийнята до виконання, дозволяє сигнал мерехтіння світлодіода. Сигнали від Space Control надходять на пульт охоронної компанії. Радіозв'язок захищений шифруванням. Тому такий сигнал неможливо перехопити чи заглушити.

В сучасний брелок АЯКС батареї вже попередньо встановлені. Тобто після покупки пристрій готовий до використання. Space Control має вбудований захист від випадкового натискання кнопок. Тому хибні сигнали тривоги виключені. Виконати всі необхідні налаштування можна за допомогою спеціального мобільного додатка АЯКС.

Представлений радіо брелок АЯКС має чотири функціональні кнопки, а саме:

  • кнопку активації системи охорони;
  • кнопку зняття об'єкта з охорони;
  • кнопку активації "нічного режиму";
  • тривожну кнопку — сигналізує про тривогу на об'єкті, що охороняється.

На корпусі є невеликий отвір для кріплення цього корисного, мініатюрного пристрою бездротової передачі та прийому радіосигналів. Брелок-пульт перед початком використання потрібно під’єнати до централі AJAX. Підключення здійснюється через мобільний додаток АЯКС. Як стверджує виробник, термін служби охоронного брелока на одній батарейці до п'яти років. За потреби батарею можна легко замінити. Вартість згаданого вище пристрою у нас є адекватною та повністю відповідає якості виробу.

Брелок АЯКС — переваги тривожної кнопки

Брелок АЯКС — переваги тривожної кнопки

Через свої невеликі розміри пристрій є непомітним для стороннього погляду і може допомогти в екстремальних умовах. Наприклад, коли всередині Вашої оселі зловмисник. Команди задаються всього лиш одним, легким натисканням відповідної кнопки. Радіосигнал надходить на бездротову централь практично миттєво. Зв'язок є двостороннім. У відповідь на запит користувача йде зворотний сигнал, який звітує щодо виконання команди. Тобто ̶ Вас почули. Тому AJAX брелок вважають за краще використовувати багато власників сучасних систем охорони.

Де купити тривожний брелок AJAX у Києві?

Компанія VOLL надає комплекти охоронних систем та окремі елементи до них за прийнятними цінами, а також послуги із встановлення відеоспостереження та сигналізації у Києві. Весь товар є оригінальним. Забезпечує оперативну доставку замовлень наших клієнтів до будь-якого регіону України. Надаємо безкоштовну консультацію з питань охоронних систем АЯКС.