Каталог товарів
0 0
0 товарів
0грн
Ваше повідомлення було надіслано Зв'яжемося з Вами найближчим часом

Відеоспостереження для складу

Поряд з сучасним оснащенням, продуманою логістикою, наявністю кваліфікованого персоналу відеоспостереження для складу є невід'ємною складовою забезпечення злагодженої і безперебійної роботи підприємства. Ця система не надто складна в організації, не вимагає значних вкладень, однак гарантовано допоможе уникнути виникнення форс-мажорних ситуацій, непередбачуваних витрат.

Переваги відеоспостереження для складу

За умови вибору сучасного обладнання і грамотної установки така система гранично зручна і ефективна в експлуатації. Професійно організоване відеоспостереження за складом дає можливість:

 • отримувати інформацію про ситуацію в режимі реального часу з будь-якої точки світу на свій гаджет;
 • архівувати відеозапис практично необмеженого обсягу на сервісі в Інтернеті або жорсткому носії;
 • надавати доступ до системи відповідальним особам при необхідності;
 • отримувати картинку з високою роздільною здатністю для розгляду дрібних деталей.

Проблеми, які вирішує відеоспостереження для складу

Найчастіше система впроваджується для досягнення трьох цілей:

 1. Підтримка дисципліни персоналу на належному рівні: скорочення кількості запізнень, відлучок з робочого місця і т.д.
 2. Ефективна боротьба з розкраданнями, дрібними крадіжками. Система відеоспостереження складу дозволяє отримати документальне підтвердження факту правопорушення, тому винний завжди буде покараний.
 3. Захист підприємства від грабіжок, псування майна, адже зловмисники надають перевагу територіям без камер стеження.
Замовити виїзд майстра для прорахунку

Щоб викликати майстра для прорахунку будь ласка заповніть форму нижче

Як вибрати відповідну систему відеоспостереження для складу

Перш ніж замовити відеоспостереження в спеціалізованій фірмі, необхідно зрозуміти, яку саме систему хотілося б отримати. Сучасне обладнання ділиться на дротове та бездротове. Перше підключається кабелем до центрального відеореєстратора, який зберігає відеозаписи і забезпечує можливість їх відтворення.


Бездротові камери мають кожна свій IP, підключений до хмарного сервісу, на якому буде акумулюватися вся інформація. Найчастіше відеоспостереження для невеликого складу забезпечується бездротовим стеженням, а масштабний об'єкт обслуговується кабельною системою.

Не меншу увагу варто приділити вибору камер.

Важливо, щоб їх кут огляду був достатній для огляду великої території. Для цього фахівці рекомендують купольні пристрої з можливістю повороту об'єктива. Перевагу варто віддати моделям з ІЧ-підсвічуванням для зйомки при поганому освітленні. Для ведення запису на найбільш відповідальних ділянках варто встановити обладнання зі збільшеною роздільною здатністю.

Необхідна консультація?

Залиште свій номер телефону, і наш фахівець зв'яжеться з Вами!

Установка камер спостереження для складу

Основна складність полягає у визначенні їх кількості та місць розміщення таким чином, щоб уникнути появи мертвих зон. Щоб установка відеоспостереження на складі була виконана професійно, не варто покладатися на свої сили. Перевагу краще віддати кваліфікованим стороннім фахівцям. Вони грамотно розмістять камери в місцях, які потребують постійної уваги:

 1. Контрольно-пропускний пункт
 2. Зона відвантаження і вивантаження
 3. Стелажі з матеріальними цінностями
 4. Підсобні приміщення і т.д

Купити відеоспостереження для складу в
нашому інтернет-магазині

Компанія VOLL надає клієнтам комплексні послуги з підбору, поставки, встановлення і подальшого обслуговування обладнання для стеження. У нас покупець зможе купити не просто окрему камеру, а відеоспостереження для складу в повному комплекті, необхідному для злагодженої ефективної роботи.

Ми індивідуально підходимо до кожного проекту, підбираючи найбільш підходящий варіант, виходячи з побажань замовника і специфіки об'єкта. Це дозволяє організувати оптимальну з точки зору витрат і технічних характеристик систему стеження.

Денис Чистяков

Нещодавно сусідський котедж, нашпигований технікою, пограбували злодії. Втрачати техніку і важливі дані на ній в мої плани не входило, тому зважилася на установку відеоспостереження. У той час натрапила на Волл в інтернеті, подзвонила уточнити, чи працюють вони в карантин. Відповіли, що так, на наступний день приїхав фахівець, зупинилися на встановлення камер з роздільною здатністю TURBO HD з оглядом 500 м. Монтажні роботи по установці відеокамер тривали не довше, ніж 2 дні. Результат - повна видимість всього, що відбувається вдома і точне зображення осіб? що входять/виходять з нього

Олег Степанюк

Також довелося скористатися послугами компанії VOLL. Стара система відеоспостереження (робила інша фірма 5 років тому) постійно виходила з ладу. І, на жаль, остаточно зламалася якраз під час карантину. Але добре, що знайшов фірму, яка працює в такий час. Тут хлопці все оперативно зробили, професійно. Рекомендую.

Emilie Lacenaire

Відмінна компанія, замовляв у них установку і настройку відео спостереження. З менеджером погодили терміни і ціни, отримав при цьому хорошу консультацію. Монтажники компанії відмінно впоралися з роботою, зробили все швидко і якісно. Встановили обладнання та виконали його настройку. Сподобалося що повністю вклалися в обумовлений бюджет.

Олексій Абакумов

Швидко і чітко встановили відеоспостереження під час карантину. Претензій по роботі немає, все зроблено в строк, система працює відмінно. Можу рекомендувати до співпраці.

Іван Фалько

Я живу в приватному секторі, у нас постійно трапляються грабежі. Те хвіртку знімуть, то у двори залазять, і роблять це місцеві. Ми з сусідом захотіли дізнатися хто це і залишили заявку в VOLL. З нами зв'язалися і приїхали зробити установку відеоспостереження. Вийшло недорого, але і випадок у нас не складний, просто тепер дві камери безперебійно знімають наші двори і добре проглядається вулиця.

Написати нам
МИ НА ЗВ'ЯЗКУ!
Зателефонувати
або залиште заявку і ми вам передзвонимо