Каталог товарів
0 0
0 товарів
0грн
Ваше повідомлення було надіслано Зв'яжемося з Вами найближчим часом

Комплекти відеоспостереження

Сортувати
5226грн
5502грн
5226грн
5502грн
6740грн
7565грн
6740грн
7565грн
6740грн
7565грн
10317грн
12243грн
10317грн
12243грн
10317грн
12243грн

Система моніторингу будь-якого об'єкта – це багатокомпонентний комплекс елементів, що становлять разом єдине ціле, відповідних за конфігурацією та технічними характеристиками. Найчастіше необізнаному споживачеві буває складно підібрати обладнання таким чином, щоб воно відповідало не лише особливостям приміщення, території, а й решті складових. Вирішити цю проблему покликаний комплект відеоспостереження, що є готовим до встановлення та роботи набір пристроїв.

Як вибрати готовий комплект відеоспостереження

Як вибрати готовий комплект відеоспостереження

При виборі необхідно виходити насамперед із особливостей об'єкта та умов майбутньої експлуатації. Важливо заздалегідь розуміти, де будуть встановлені IP камери на вулиці або всередині приміщень. Грамотний розрахунок кутів огляду об'єктивів без утворення сліпих зон дозволить визначити кількість точок стеження.

Також комплект камер відеоспостереження повинен підбиратися залежно від типу системи, для провідної знадобиться кабель. Якщо сигнал буде передаватися по Wi Fi, в протягуванні проводів немає необхідності.

З чого складається комплект

  1. Відеокамери як головний елемент системи. У готовий набір може входити від 1 до 8 одиниць обладнання. Вони можуть бути однієї і тієї ж моделі або різної конфігурації: вуличні та для приміщень, купольні та циліндричні тощо.
  2. Відеореєстратор. Центральна складова системи, призначена для акумуляції відеозаписів з усіх камер. Найчастіше купити комплект відеоспостереження можна із жорстким диском для зберігання архіву записів.
  3. Коаксіальний кабель. Якщо передбачається бездротове встановлення відеоспостереження в Києві не потребує прокладання кабелю. Однак завжди краще передбачити кілька каналів зв'язку камер із відеореєстратором.
  4. Монтажні пристрої для швидкого складання системи.
Плюси та мінуси придбання готового комплекту

Плюси та мінуси придбання готового комплекту

Купити повністю укомплектований набір зручно та вигідно з низки причин:

  • Доступна ціна. Комплекти камер відеоспостереження зазвичай обходяться дешевше, ніж придбання елементів системи окремо;
  • Відповідність технічним показникам. Кожен пристрій у наборі ідеально вписується в систему, відсутній ризик того, що якийсь роз'єм не підійде;
  • Зручне складання. Всі шнури, кабелі в комплекті підготовлені до підключення, тому відсутня необхідність попередньої їх підготовки, паяння і т.д. Система збирається дуже швидко без ризику здійснити підключення неправильно;
  • Економія часу. Придбання готового комплекту відеоспостереження заощаджує час покупця, тому що все можна купити за раз, не витрачаючи час на пошуки.

Однак важливо розуміти, що такий набір має стандартну комплектацію, тому може не підійти для систем із особливо складною розгалуженою конфігурацією. У цьому випадку вибір обладнання варто довірити професіоналу, який скомплектує обладнання індивідуально під потреби об'єкта спостереження.

Купити готовий комплект відеоспостереження у Києві

Замовити та придбати обладнання для моніторингу у наборі можна на сайті компанії VOLL. У нашому інтернет-магазині воно представлене в широкому та різноманітному асортименті за привабливою ціною, однією з найкращих у Києві. Ми прагнемо повністю задовольнити потреби кожного клієнта, тому у нас готові комплекти відеоспостереження можна купити з доставкою по Україні та монтажем.

Це максимально зручно для клієнта. Він отримує весь спектр послуг у комплексі в одному місці без потреби шукати організацію, яка займеться підключенням системи. У VOLL цим займаються досвідчені професійні фахівці. Вони реалізують проект із облаштування комунікацій для спостереження під ключ та нададуть гарантію на всі роботи. За потреби можливе укладання договору на сервісне обслуговування.

Часті питання

Стандартний набір складається з однієї або декількох камер, відеореєстратора, кабелю та монтажних пристроїв для зручного та швидкого встановлення. Це все, що потрібно для облаштування повноцінної системи моніторингу.

Ціна на відеоспостереження комплект у більшості виробників традиційно нижча, ніж на окремі одиниці обладнання. Крім того, економиться час на пошук та підбір пристроїв, що відповідають один одному за технічними характеристиками.

В інтернет-магазині компанії VOLL можна отримати допомогу не тільки у виборі відповідного варіанту, а й у встановленні. Наші кваліфіковані монтажники зберуть, встановлять та підключать систему, надавши гарантію на виконані роботи.