Каталог товарів
0 0
0 товарів
0грн
Ваше повідомлення було надіслано Зв'яжемося з Вами найближчим часом

Відеоспостереження для офісу

Практично в кожній сучасній організації незалежно від специфіки її діяльності, встановлено камери, що проводять запис поточної діяльності співробітників і фіксують відвідувачів. Таким чином установка відеоспостереження в офісі дозволяє власнику або уповноваженій особі постійно контролювати ситуацію з метою забезпечення нормальної роботи компанії, запобігання виникненню конфліктних ситуацій, здійснення протиправних дій.

Переваги відеоспостереження для офісу

Кожен власник бізнесу, що облаштував систему стеження, відчув плюси від її впровадження практично відразу:

  • Можливість контролювати сумлінність виконання співробітниками своїх професійних обов'язків;
  • Отримання інформації про якість обслуговування. Повсюдна установка камер відеоспостереження в офісі дозволяє проаналізувати стиль спілкування персоналу з клієнтами особисто і по телефону. Це відкриває можливості для виправлення помилок, налагодження більш ефективної комунікації;
  • Зниження кількості запізнень, недоробок;
  • Підвищення загальної дисципліни персоналу;
  • Швидке вирішення можливих конфліктних ситуацій.

Проблеми, які вирішує відеоспостереження в офісі

Найчастіше система впроваджується для досягнення двох цілей:

  1. Контроль роботи співробітників. Оскільки установка прихованого відеоспостереження в офісі незаконна, кожен працівник знає, що його дії фіксуються на відеозаписі. У більшості випадків це утримує людину від скоєння крадіжки, шахрайства, грубого поводження і т.д. Також це стимулює співробітників працювати більш відповідально, що може бути оцінено керівництвом.
  2. Забезпечення безпеки. З цього боку встановлення відеоспостереження в офіс дозволяє зафіксувати момент нападу з метою пограбування, псування майна. Надалі збережені матеріали послужать ефективним засобом для упіймання злочинців і доказом правопорушення.
Замовити виїзд майстра для прорахунку

Щоб викликати майстра для прорахунку будь ласка заповніть форму нижче

Як вибрати відповідну систему відеоспостереження для офісу

Перш ніж замовити відеоспостереження для своєї організації, власник повинен розуміти її призначення і мету, які він переслідує. Якщо необхідний контроль за співробітниками, варто підбирати камери для внутрішньої установки, розраховувати кут їх огляду для недопущення утворення «сліпих зон».


Якщо основним завданням установки камери відеоспостереження в офісі є забезпечення безпеки, збереження майна, важливо приділити особливу увагу зоні входу, а також прилеглій території: під'їзним шляхам, парковці. Тут потрібно забезпечити здатність обладнання протистояти погодним умовам, а також можливим атакам вандалів. Для цього в якості захисту використовуються спеціальні кожухи.

Також корисними опціями для обладнання стеження є можливість здійснення нічної зйомки і оснащення датчиками руху.

Необхідна консультація?

Залиште свій номер телефону, і наш фахівець зв'яжеться з Вами!

Установка камер спостереження для офісу

Залежно від конструкційних особливостей системи монтаж може здійснюватися одним з двох способів:

Бездротовий

Передбачається, що пристрій, який акумулює і зберігає відеоматеріали, буде знаходитися на спеціальному (хмарному) сервісі у всесвітній мережі. Для реалізації такої технології важлива наявність швидкісного інтернету.

Кабельний

Цей спосіб потребує наявність жорсткого диска або іншого «реального», а не віртуального зберігача інформації. Кабельне встановлення відеоспостереження в офісі ціна якої трохи вище, складніше в організації. Однак вона виключає виникнення збоїв в роботі через низьку швидкість або відключення інтернету в будівлі.

Купити відеоспостереження для офісу в нашому інтернет-магазині

Компанія VOLL займається підбором, складанням проектів систем стеження для приміщень різного призначення, а також їх реалізацією з монтажем необхідного обладнання, запуском його в роботу і подальшим гарантійним та сервісним обслуговуванням. Отримання всього спектру послуг в одній організації дозволяє істотно економити час і фінансові ресурси на облаштування комунікацій.

!
Увага Ведеться
відеспостереження
!

Камери відеоспостереження в офісі: законність встановлення

Впровадження системи стеження приховано без інформування осіб, які будуть зафіксовані в відеоматеріалах, неприпустимо і неправомірно відповідно до статті 182 КК «Порушення недоторканності приватного життя».

Тому про ведення відеозйомки персоналу і відвідувачам повинні повідомляти відповідні таблички. Крім того, установка камер в офісі повинна виконуватися відкритим способом на видноті.

Денис Чистяков

Нещодавно сусідський котедж, нашпигований технікою, пограбували злодії. Втрачати техніку і важливі дані на ній в мої плани не входило, тому зважилася на установку відеоспостереження. У той час натрапила на Волл в інтернеті, подзвонила уточнити, чи працюють вони в карантин. Відповіли, що так, на наступний день приїхав фахівець, зупинилися на встановлення камер з роздільною здатністю TURBO HD з оглядом 500 м. Монтажні роботи по установці відеокамер тривали не довше, ніж 2 дні. Результат - повна видимість всього, що відбувається вдома і точне зображення осіб? що входять/виходять з нього

Олег Степанюк

Також довелося скористатися послугами компанії VOLL. Стара система відеоспостереження (робила інша фірма 5 років тому) постійно виходила з ладу. І, на жаль, остаточно зламалася якраз під час карантину. Але добре, що знайшов фірму, яка працює в такий час. Тут хлопці все оперативно зробили, професійно. Рекомендую.

Emilie Lacenaire

Відмінна компанія, замовляв у них установку і настройку відео спостереження. З менеджером погодили терміни і ціни, отримав при цьому хорошу консультацію. Монтажники компанії відмінно впоралися з роботою, зробили все швидко і якісно. Встановили обладнання та виконали його настройку. Сподобалося що повністю вклалися в обумовлений бюджет.

Олексій Абакумов

Швидко і чітко встановили відеоспостереження під час карантину. Претензій по роботі немає, все зроблено в строк, система працює відмінно. Можу рекомендувати до співпраці.

Іван Фалько

Я живу в приватному секторі, у нас постійно трапляються грабежі. Те хвіртку знімуть, то у двори залазять, і роблять це місцеві. Ми з сусідом захотіли дізнатися хто це і залишили заявку в VOLL. З нами зв'язалися і приїхали зробити установку відеоспостереження. Вийшло недорого, але і випадок у нас не складний, просто тепер дві камери безперебійно знімають наші двори і добре проглядається вулиця.

Написати нам
МИ НА ЗВ'ЯЗКУ!
Зателефонувати
або залиште заявку і ми вам передзвонимо