Каталог товарів
0 0
0 товарів
0грн
Ваше повідомлення було надіслано Зв'яжемося з Вами найближчим часом
Сортувати

Завдяки інноваційним технологіям тепер можна керувати роботою електроприладів дистанційно за допомогою мобільного додатка та AJAX Relay. Прилад являє собою бездротове реле з сухим контактом і використовується для віддаленого увімкнення та вимикання електроприладів з живленням від джерела від семи до двадцяти чотирьох вольт. По суті, AJAX реле виконує функцію тумблера або звичайної кнопки.

реле АЯКС

Принцип роботи реле АЯКС

Реле вмикає та вимикає слаботочні електричні прилади по радіосигналу, що надходить від хаба, розмикаючи та замикаючи електроланцюг. При встановленні об'єкта під охорону або зняття реле АЯКС здатне працювати в автоматичному режимі. Для цього варто зайти в налаштування на мобільному додатку AJAX Security System.

Для покращення якості радіосигналу пристрій має виносну антену. Працює реле у двох режимах:

  • бістабільний - контакти розмикаються і замикаються, як у звичайного вмикача;
  • імпульсному - замикання контактів здійснюється на певний відрізок часу, (від 0,5 до 15 секунд), після цього здійснюється зворотна дія.

В імпульсному режимі реле працює як тумблер або кнопка. За відсутності перешкод на шляху радіосигналу, реле сигналізації AJAX може отримувати дані від хаба на відстані до одного кілометра. Реле легко підключити до централі. Робиться це лише в один клік, використовуючи QR-код.

Прилад має кілька видів захисту, а саме:

  • від перепадів напруги;
  • від перегріву.

Працездатність перевіряється пінгами кожні дванадцять секунд. Навіть якщо в електромережі будуть збої в роботі, система запам'ятовує налаштування, зроблені спочатку користувачем, за допомогою мобільного додатка. Налаштувати параметри повторно не доведеться. Завдяки простому та зручному функціоналу, а також високій якості товару багато сучасних споживачів у нашій країні висловлюють бажання AJAX Relay купити в нашій компанії та залишаються задоволеними своїм вибором.

Види реле AJAX

Види реле AJAX

Лінійка реле від АЯКС представляє дві основні моделі вище згаданого приладу. До них відносяться:

AJAX Relay – бездротове реле із сухим контактом для слаботочних приладів;

AJAX Wall Switch – силове реле для керування електричним живленням від 110 до 230 вольт.

Варто зауважити, що реле AJAX Wallswitch здатне витримувати навантаження до трьох кіловат. Прилад працює у двох режимах – бістабільному та імпульсному. Також силове реле надає можливість контролювати витрати електричної енергії. Параметри енергоспоживання можна побачити у додатку аякс.

AJAX реле - основні переваги

Сучасні реле від компанії АЯКС мають цілу низку важливих переваг, а саме:

  • дають можливість дистанційно керувати електричними приладами;
  • працюють у кількох режимах;
  • мають багаторівневий захист;
  • швидко реагують на радіосигнали, що надходять від централі;
  • діють на значній відстані від хаба;
  • мають прийнятну вартість за високої якості продукції.

Виробники гарантують, що при належному використанні термін служби вище представленого приладу не менше десяти років.

Де купити реле AJAX в Києві?

Багатьох споживачів цікавить ціна. Ми дотримуємося лояльної цінової політики стосовно кожного клієнта. Окрім цього пропонуємо оригінальну продукцію від виробника. Оперативно обробляємо замовлення клієнтів та надаємо вичерпну консультацію з усіх питань, що стосуються систем безпеки АЯКС.