Каталог товарів
0 0
0 товарів
0грн
Ваше повідомлення було надіслано Зв'яжемося з Вами найближчим часом

Сигналізація AJAX

Сортувати
10386грн
10386грн
6547грн
6547грн
3300грн
3300грн
3300грн
3300грн
3300грн
3300грн
824грн
824грн
1649грн
1649грн
3163грн
3163грн

Купити сигналізацію AJAX

Оптимальний рівень безпеки та ефективний захист від злому, крадіжок, вандалізму може забезпечити лише безвідмовна в роботі система оповіщення, оснащена достатньою кількістю чутливих датчиків та центральним блоком керування з високою швидкістю реагування. До категорії обладнання такого типу входить AJAX – сигналізація найвищого рівня надійності.

Чому сигналізація від AJAX – це найкращий вибір

Чому сигналізація від AJAX – це найкращий вибір

В асортименті виробника представлені провідні та бездротові сигналізації AJAX, що реалізуються в комплектах або окремими складовими. Це можливість ефективно захистити свій будинок, офіс, будь-яке комерційне чи виробниче приміщення від злому, пожежі чи затоплення.

Плюси та мінуси сигналізації AJAX

Переваги:

  • Дистанційний доступ та контроль. Сигналізації AJAX встановлення передбачає можливість підключення через програму з ПК або смартфона;
  • Висока швидкість реакції . Від моменту, коли сенсори відкриття дверей або руху зафіксували зміни до отримання тривожного оповіщення користувачем проходить 0,15 секунди;
  • Зручність підключення додаткових датчиків;
  • Можливість монтажу в готові інтер'єри, оскільки не потрібно прокладати кабелі (для бездротових систем);
  • Енергонезалежність. Блок управління сигналізації AJAX та сенсори працюють від мобільних акумуляторів, батарей;
  • Неперевершений рівень надійності, забезпечений кнопкою тампера, що сигналізує про спробу злому, а також наявністю кількох каналів зв'язку.

Недоліків поки що не виявлено.

Що входить до системи сигналізації AJAX

Що входить до системи сигналізації AJAX

  1. Хаб – центральний блок управління, який миттєво сповіщає користувачів про тривожні сигнали, які передають датчики розбиття скла або руху.
  2. Пристрої керування: сенсорні клавіатури та компактні брелоки двостороннього зв'язку із тривожними кнопками.
  3. Датчики. Залежно від потреб об'єкта для сигналізації AJAX можна купити датчики руху, відкриття дверей, розбиття скла, уловлювання диму, протікання води і т.д. Вони оснащені ІЧ-сенсорами, які оцінюють об'єкти в комплексі, тому не спрацьовують на тваринах або при деренчанні вікна від вітру.
  4. Вуличні та кімнатні сирени з антивандальним захистом корпусу, потужним зумом та можливістю оповіщення власника про спробу пошкодження.

Також у комплектацію можуть входити додаткові елементи: ретранслятори для розширення радіусу передачі радіосигналу в бездротовій сигналізації AJAX та розумні реле, розетки для автоматизації дій, що виконуються щодня (керування гаражними воротами, освітленням, перекриванням води).

Як придбати систему сигналізації AJAX у Києві

У нашому інтернет-магазині обладнання представлене у різноманітності моделей з різними технічними характеристиками, що дозволяє підібрати та купити сигналізацію AJAX для об'єкта будь-якого масштабу, специфіки, конфігурації. Наша ціна в Києві на це обладнання – одна з найбільш конкурентних. Крім того, ми надаємо послуги проектування із встановленням та підключенням інженерної системи під ключ.

Діє акція!

В даний час компанія VOLL надає унікальну можливість отримати безкоштовне встановлення системи АЯКС при замовленні обладнання на 10 000 грн!

Часті питання

Високоефективна охоронна сигналізація AJAX передає сигнал від датчиків руху, відкриття, розбиття скла, уловлювання диму або протікання на центральний блок – хаб через радіосигнал або через кабель. Хаб повідомляє користувача та охоронну фірму про форс-мажорну ситуацію.

У провідних системах використовується особлива технологія зв'язку Fibra, у бездротових передбачено до 4-х каналів передачі сигналу через Wi Fi, Ethernet, LTE. Це зводить нанівець можливість обриву зв'язку.

У компанії VOLL можна не тільки купити, але й замовити послуги з встановлення оповіщення АЯКС. Наші фахівці на практиці знають всі нюанси монтажу та підключення, тому можуть гарантувати його коректне налаштування та безперебійну роботу. В рамках акції можливе безкоштовне встановлення при замовленні обладнання на 10 тис. грн і більше.