Каталог товарів
0 0
0 товарів
0грн
Ваше повідомлення було надіслано Зв'яжемося з Вами найближчим часом

Відеоспостереження для будинку

Проживання на окремій обгородженій парканом території котеджу чи іншого приватного володіння накладає певні вимоги в плані безпеки, тому купити відеоспостереження для будинку - раціональне і правильне рішення. Незважаючи на необхідність початкових вкладень, така система може кілька разів окупити себе в майбутньому в разі виникнення форс-мажорних ситуацій, від яких ніхто не застрахований. В цілому вона забезпечує ряд переваг:


  • відчуття спокою, що дає можливість отримувати інформацію про стан свого житла в режимі реального часу;
  • ефективний захист від грабіжників, так як далеко не кожен злочинець наважиться ступити на територію, де ведеться зйомка;
  • можливість збереження записів в хмарі або на жорсткому диску з метою їх подальшого використання.

Проблеми, які вирішує установка відеокамер будинку

  1. Забезпечення безпеки свого житла, захист від несанкціонованого вторгнення.
  2. Можливість спостереження за роботою обслуговуючого персоналу з метою контролю сумлінного виконання ними робочих обов'язків, а також збереження свого майна.
  3. Відстеження переміщень дитини для запобігання виникненню небезпечних ситуацій, нещасних випадків.
  4. Запис можливого нападу з метою надання доказів правоохоронним органам.
Замовити виїзд майстра для прорахунку

Щоб викликати майстра для прорахунку будь ласка заповніть форму нижче

Як вибрати відповідне обладнання

Перш ніж відеоспостереження для будинку купити, важливо детально розібратися в його видах, функціонуванні, принципах роботи. Важливо розуміти завдання системи. Вона може охоплювати весь периметр житла і присадибної території або контролювати окремі найбільш важливі ділянки: під'їзні доріжки, ворота, вхідну групу. Від цього безпосередньо залежить кількість камер, протяжність кабелю, складність робіт. Зовнішня установка передбачає додаткове придбання захисних коробів, посадочних місць.

Також необхідно визначитися з типом системи:

При виборі обладнання перевагу краще віддавати готовим комплектам, в яких всі елементи відповідні за технічними можливостями. Окреме придбання комплектуючих може негативно позначитися на злагодженості, безперебійності роботи системи в майбутньому.

Бездротова
Це відеоспостереження для приватного будинку ціна якого найбільш доступна. Для її роботи досить встановити цифрові камери з функцією wi-fi, які будуть передавати інформацію безпосередньо в хмарний сервіс. Переглядати її можна з будь-якого гаджета
Кабельна
Складніша в реалізації система, для функціонування якої необхідна прокладка дротів, їх підключення до загального реєстратора, а потім акумуляція записів з усіх камер на жорсткому диску. Щоб купити кабельне відеоспостереження для будинку в Україні доведеться витратити велику суму, проте і надійність буде на порядок вище.

Особливості монтажу і підключення

Стандартно мережа складається з декількох рівнів:

Камер спостереження, що фіксують картинку
Установка камери відеоспостереження для будинку може виконуватися всередині або зовні.
Відеореєстратора
Який збирає воєдино інформацію, що надходить з усіх точок і зберігає її.
Роутер
Який виступає передавальною ланкою між попереднім рівнем і кінцевим користувачем.
Гаджет
Який використовується для перегляду записів
Необхідна консультація?

Залиште свій номер телефону, і наш фахівець зв'яжеться з Вами!

Особливу увагу варто приділити облаштуванню першого рівня. Вуличні камери повинні бути надійно захищені від опадів, вітру, обмерзання. Для цього їх розташовують під дахом або в спеціальних коробах, під куполами. Кабелі прокладають приховано в стінах або відкритим способом, але за умови максимально надійного кріплення.

Важливий етап установки відеоспостереження для будинку - розрахунок оптимального положення камер, яке повинно забезпечувати відсутність сліпих зон.

Врахувати всі нюанси організації такої складної системи непідготовленому користувачеві дійсно складно. Тому варто замовити відеоспостереження в професійній організації, яка візьме на себе всю відповідальність за забезпечення її безвідмовності і безперебійності.

Одну з лідируючих позицій в даному сегменті займає компанія «VOLL».

Ми надаємо весь спектр послуг, пов'язаних з облаштуванням системи контролю. Наші професійні фахівці виконають всі етапи робіт під ключ від підбору обладнання з адекватною вартістю, складання проекту до його реалізації, тестування і запуску. При цьому на відеоспостереження для будинку ціна буде не набагато вище, проте його ефективність, довговічність буде збільшена в рази.

Денис Чистяков

Нещодавно сусідський котедж, нашпигований технікою, пограбували злодії. Втрачати техніку і важливі дані на ній в мої плани не входило, тому зважилася на установку відеоспостереження. У той час натрапила на Волл в інтернеті, подзвонила уточнити, чи працюють вони в карантин. Відповіли, що так, на наступний день приїхав фахівець, зупинилися на встановлення камер з роздільною здатністю TURBO HD з оглядом 500 м. Монтажні роботи по установці відеокамер тривали не довше, ніж 2 дні. Результат - повна видимість всього, що відбувається вдома і точне зображення осіб? що входять/виходять з нього

Олег Степанюк

Також довелося скористатися послугами компанії VOLL. Стара система відеоспостереження (робила інша фірма 5 років тому) постійно виходила з ладу. І, на жаль, остаточно зламалася якраз під час карантину. Але добре, що знайшов фірму, яка працює в такий час. Тут хлопці все оперативно зробили, професійно. Рекомендую.

Emilie Lacenaire

Відмінна компанія, замовляв у них установку і настройку відео спостереження. З менеджером погодили терміни і ціни, отримав при цьому хорошу консультацію. Монтажники компанії відмінно впоралися з роботою, зробили все швидко і якісно. Встановили обладнання та виконали його настройку. Сподобалося що повністю вклалися в обумовлений бюджет.

Олексій Абакумов

Швидко і чітко встановили відеоспостереження під час карантину. Претензій по роботі немає, все зроблено в строк, система працює відмінно. Можу рекомендувати до співпраці.

Іван Фалько

Я живу в приватному секторі, у нас постійно трапляються грабежі. Те хвіртку знімуть, то у двори залазять, і роблять це місцеві. Ми з сусідом захотіли дізнатися хто це і залишили заявку в VOLL. З нами зв'язалися і приїхали зробити установку відеоспостереження. Вийшло недорого, але і випадок у нас не складний, просто тепер дві камери безперебійно знімають наші двори і добре проглядається вулиця.

Написати нам
МИ НА ЗВ'ЯЗКУ!
Зателефонувати
або залиште заявку і ми вам передзвонимо