Каталог товарів
0 0
0 товарів
0грн
Ваше повідомлення було надіслано Зв'яжемося з Вами найближчим часом

Проектування системи відеоспостереження

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Будь-якої складності під ключ.

Виїзд і розрахунок безкоштовний.

Доступ з телефону, планшета, ноутбука.

Оформити заявку

Сучасні охоронні системи відеоспостереження є важливим елементом будь-якого комерційного об’єкту. Незайвим буде установка відеокамер в квартирах і приватних будинках – таке обладнання суттєво підвищує рівень безпеки, допомагає уникнути несанкціонованого доступу.
Компанія VOLL пропонує проектування систем відеоспостереження під ключ, з подальшим супроводом і сервісним обслуговуванням.

Відповідні системи живлення

Ідеальна схема розміщення і підключення камер

Специфіка ландшафту, технічні особливості об'єкта

Протяжність і розводка проводки

Проектування системи відеоспостереження, ціна якої залежить від складності монтажу і кількості пристроїв, здійснюється в кілька етапів. Спочатку на об’єкт виїжджає група фахівців для проведення оцінки стану будинку, квартири, комерційної будівлі. За підсумками оцінки складається проект, розраховується кількість камер, супутнього обладнання, розташування і протяжність комунікаційної лінії і живлення.

Вартість проекту, обладнання, монтажу, залежить від кількості пристроїв в системі і складнощів, які виникають в процесі установки. Великі системи, які монтуються на заводах, в торгових центрах, стоять на порядок дорожче, порівняно з декількома камерами в заміському будинку.

Переваги установки систем відеоспостереження під ключ

Щоб проект відеоспостереження повністю відбивав особливості об’єкту, що охороняється і вимоги замовника, на етапі розробки з’ясовуються всі потреби. Наші співробітники в процесі діалогу з замовником визначають такі аспекти:

Проектирование системы видеонаблюдения
  • Тип системи (аналогова чи цифрова)
  • Необхідна кількість точок спостереження
  • Особливості організації центру моніторингу
  • Необхідність у віддаленому доступі
  • Основні технічні характеристики об'єкта

За підсумками бесіди і огляду об’єкта, ми формуємо оптимальну пропозицію, що задовольняє потреби і фінансові можливості клієнта. Після обговорення та затвердження проекту, кошторису – співробітники компанії VOLL приступають до безпосереднього монтажу.

На додаток до проекту і кошторису готується план установки відеообладнання, що включає точні терміни монтажу, його налаштування і запуску. В ході обговорення майбутньої системи, ми пропонуємо різні варіанти конфігурації системи відеоспостереження на вибір клієнта. Залежно від особистих переваг, специфіки об’єкта і платіжних здібностей, замовник має можливість підібрати ідеальну систему.
Співробітництво з компанією Voll гарантує високу якість охоронних систем, оперативний монтаж, доступні ціни, можливість подальшого обслуговування.