Каталог товарів
0 0
0 товарів
0грн
Ваше повідомлення було надіслано Зв'яжемося з Вами найближчим часом

Пожежні датчики

Сортувати

Пожежні датчики від AJAX

Сучасні бездротові датчики пожежної безпеки реагують на дим та підвищення температури в приміщенні (на тепло). Завдяки цьому пожежний датчик AJAX не помиляється при виникненні спалаху в приміщенні. Датчики пожежі працюють до чотирьох років від інтегрованої батареї. Пристрої здатні працювати в автономному режимі, без підключення до хаба.

Сучасні пожежні датчики AJAX мають вбудовану звукову сирену. Таким чином, при пожежі власники будинку або співробітники офісу мають можливість оперативно покинути приміщення.

Пожежні датчики від AJAX

Пожежний датчик AJAX – принцип роботи

На появу диму на охоронюваному об'єкті реагує фотоелектричний сенсор. Реакція теплового сенсора з'являється у разі підвищення температури до шістидесяти градусів. Завдяки цьому виключається можливість отруєння токсичними речовинами (чадним газом) та ураження вогнем.

Високоефективна пожежна сигналізація AJAX також спрацьовує, якщо в приміщенні за тридцять хвилин температура підвищилася на тридцять градусів. Вище представлений автономний пристрій здатний самостійно контролювати свою працездатність. Наприклад, датчик сигналізує, коли настав час поміняти батарею або почистити димову камеру від накопиченого пилу. Подібного виду оповіщення можна отримати в мобільному додатку АЯКС або у вигляді смс повідомлення. Замінити батарейку, а також очистити камеру може сам користувач без сторонньої допомоги.

Пожежна сигналізація є автономною, як було зазначено вище, але датчики також можуть підключатися до системи пожежної безпеки за допомогою централі. При виявленні диму або різкого підвищення температури сигнал від датчиків надходить на пульт охорони. Спрацьовує звукова чи світлова сирена. Радіосигнали захищені в AJAX шифруванням, це унеможливлює злом сигналізації та заглушення сигналів. Виходячи з наведених вище слів, пожежна сигналізація від AJAX є ідеальним варіантом для захисту будь-якого виду будівельних об'єктів від пожеж.

AJAX Systems датчик пожежі та його види

AJAX Systems датчик пожежі та його види

Всесвітньо відомий виробник сучасних інноваційних технологій пропонує пожежні датчики AJAX у двох лінійках, а саме:

  • Fire Protect – датчик є бездротовим, має вбудований температурний сенсор, а також фотоелектричний сенсор та звукову сирену;
  • Fire Protect Plus – має ті ж характеристики, що й попередня модель, у своїй конструкції також має сенсор чадного газу. Це значно підвищує рівень безпеки під час використання подібного виду протипожежних систем.

Кожна з вище представлених моделей за умови підключення до хабу підтримує відстань 1300 метрів.

Переваги датчиків пожежі AJAX

Серед основних переваг, якими володіє автономна, бездротова пожежна сигналізація АЯКС, слід зазначити:

  • оперативне спрацьовування;
  • швидке виявлення займання, появи диму і чадного газу на охоронюваному об'єкті;
  • наявність автономної звукової сирени;
  • захищена передача радіосигналів;
  • можливість повноцінного функціонування без підключення до централі;
  • компактні розміри та естетичний дизайн;
  • функціональність;
  • оптимальна вартість.

Де купити пожежні датчики AJAX з монтажем у Києві?

Вибрати та купити пожежний датчик AJAX можна у нашому інтернет магазині. Пропонуємо оригінальну продукцію від відомого бренду АЯКС. Також можна замовити встановлення відеоспостереження та всієї системи сигналізації. Ціна залежить від конкретної моделі, але вартість пожежної сигналізації повністю відповідає її якості. Зробивши покупку, у нас Ви зможете надійно захистити свій будинок або офіс від пожежної небезпеки.