Каталог товарів
0 0
0 товарів
0грн
Ваше повідомлення було надіслано Зв'яжемося з Вами найближчим часом

Бездротові GSM сигналізації

Сортувати
11968грн
15958грн
15958грн
11968грн
12381грн
12381грн
7841грн
7841грн
В наявності
0 відгуків
4071грн
4996грн

Бездротова сигналізація AJAX

Кредо компанії спеціалізованої на сигналізації AJAX полягає у постійному розвитку інформаційних технологій із впровадженням інновацій. Це стосується й безпеки. Сучасна бездротова сигналізація AJAX є яскравим прикладом.

Бездротова сигналізація AJAX

Принцип дії безпровідної системи AJAX

Основою сучасної системи безпеки є датчики з певною кількістю сенсорів, які реагують на різні види збудників — злом, чадний газ, підвищення температурного режиму тощо. Радіосигнал у зашифрованому вигляді подається від джерела на централь. Подібний сигнал неможливо заглушити.

Керувати набором датчиків, задавати та розпізнавати команди за допомогою певних кодів можна за допомогою хаба. Головна централь контролює працездатність та функціонування всіх окремих елементів у сучасній системі безпеки.

Бездротова система безпеки AJAX легко керується за допомогою сенсорної клавіатури з великим набором функціональних можливостей. У разі виникнення тривоги хаб повідомляє про конкретну подію на пульт охорони та самого користувача.

Основні види бездротової сигналізації AJAX

Технології дозволяють компанії АЯКС захистити об'єкт, що охороняється, від різного виду небезпеки, а саме від:

  • злому дверей або вікон;
  • займання вогню - використовуються датчики пожежі, а саме сенсори підвищення температури, виявлення диму та чадного газу;
  • потопу.

Бездротові датчики AJAX реагують практично миттєво на загрозу для здоров'я і життя тих людей, що знаходяться на охоронюваному об'єкті. У компанії VOLL можна придбати за вигідною вартістю оригінальні пристрої сучасних систем безпеки від АЯКС чи підібрати охоронну систему у комплексі. Купити бездротову сигналізацію для дому чи офісу для кожного бажаючого є можливість у нашій компанії щодо прийнятної цінової політики.

Головні переваги бездротової системи AJAX

Головні переваги бездротової системи AJAX

Переваг у бездротових охоронних систем АЯКС цілком вистачає для того, щоб зацікавити користувачів на споживчому ринку нашої країни та взяти до уваги той факт, що охоронна система від вище представленого виробника є кращою, оскільки має такі важливі особливості, як:

  • швидкодія;
  • високий рівень захисту від злому та підміни даних;
  • мультифункціональність;
  • довговічність ;
  • оптимальна ціна за високої якості продукту;
  • естетичний зовнішній вигляд.

Де придбати сигналізацію бездротову AJAX з монтажем у Києві?

Сучасна бездротова сигналізація від AJAX дає можливість відчувати себе в повній безпеці вдома або в офісі в будь-який час. Наша компанія пропонує охоронні системи нового покоління. Серед переваг можна виділити комфортність у використанні та обслуговуванні, безперебійність та оперативність, а також тривалий термін експлуатації.

Компанія VOLL пропонує ультрасучасні системи безпеки для будь-якого виду об'єктів за оптимальною вартістю. Також можна замовити такі послуги як встановлення сигналізації або встановлення відеоспостереження. Доставка по всіх областях України. Звертайтеся в будь-який зручний для Вас час. Наші кваліфіковані фахівці оперативно приймуть замовлення та дадуть відповіді на всі Ваші запитання.