Каталог товарів
0 0
0 товарів
0грн
Ваше повідомлення було надіслано Зв'яжемося з Вами найближчим часом

Відеоспостереження для ресторану

Гостей давно вже не дивує відеоспостереження в ресторані, кафе, барі або пабі. Навпаки, воно створює упевненість в тому, що в закладі стежать за порядком, а кожен порушник спокійного відпочинку понесе заслужене покарання. Така система складається з камер стеження і пристрою, що акумулює інформацію і забезпечує доступ до перегляду записів. Як такий може використовуватися відеореєстратор або хмарний сервіс. Установка обладнання не обходиться занадто дорого, проте дозволяє уникнути виникнення неприємних ситуацій, які можуть обернутися значними збитками.

Переваги відеоспостереження для ресторану

  • можливість з мінімальними витратами забезпечити належний порядок в закладі;
  • віддалений контроль за роботою співробітників;
  • отримання відеозаписів, які можуть послужити доказовою базою в разі виникнення конфліктних ситуацій між гостями і обслуговуючим персоналом або між відвідувачами;
  • збереження матеріалів для надання правоохоронним органам у разі фіксації фактів крадіжки, шахрайства тощо

Проблеми, які вирішує відеоспостереження в ресторані

  1. Підвищення робочої дисципліни персоналу, відповідальності за свої обов'язки, завдяки постійному контролю з боку керівництва.
  2. Крадіжки майна, псування продуктів співробітниками залу і кухні.
  3. Крадіжка дрібних предметів інтер'єру, посуду відвідувачами.
  4. Виключення можливості піти із закладу без попередньої оплати рахунку.
  5. Швидке вирішення конфліктних ситуацій.
В цілому відеоспостереження для ресторану дозволяє відстежити і проаналізувати загальну атмосферу в залі, зрозуміти, що подобається гостям, а що викликає відторгнення. Це кращий спосіб отримати зворотній зв'язок з метою поліпшення якості обслуговування, усунення помилок, недоліків в сервісі.
Замовити виїзд майстра для прорахунку

Щоб викликати майстра для прорахунку будь ласка заповніть форму нижче

Як вибрати відповідну систему відеоспостереження для ресторану

Перевагу варто віддати сучасним IP-камерам, які на відміну від аналогових, забезпечують максимально високу якість зображення. Спостереження за працівниками каси, барменами, офіціантами передбачає можливість відстеження дрібних деталей, що стає можливим тільки із застосуванням обладнання з високою роздільною здатністю. Крім того, IP-камери дозволяють передавати значний обсяг інформації на відеореєстратор в режимі онлайн.


Щоб забезпечити якісне відеоспостереження в ресторані, необхідно вибрати камери, які підтримують запис звуку. Це допоможе в розгляді конфліктних ситуацій. Для погано освітлюваних приміщень: складів, підсобних приміщень, варто вибрати обладнання зі світлодіодним і інфрачервоним підсвічуванням.


Купувати монітор для системи стеження в даний час нераціонально, оскільки переглядати відеоматеріали можна на будь-якому зручному гаджеті: смартфоні, планшеті, ноутбуці.

Установка камер спостереження для ресторану

Щоб грамотно організувати систему контролю і спостереження, важливо точно розрахувати положення відеокамер з метою виключення «сліпих» зон. Кут огляду техніки повинен захоплювати кожну ділянку залу, включаючи кабінки і vip-зони, всю площу кухні, підсобних приміщень. Особливу увагу варто приділити вхідній групі, касі, барній стійці і рецепції, де найчастіше відбуваються спірні ситуації, можливі випадки обману гостей.


Щоб відеоспостереження для ресторану виконувалось в межах закону, з дотриманням встановлених норм, про його факт необхідно оповіщувати як персонал, так і відвідувачів. Для цього на вході в заклад і в інших часто відвідуваних місцях розвішуються відповідні оголошення. Важливо пам'ятати, що установка камер спостереження неправомірна у вбиральнях для гостей і співробітників, так як це є порушенням прав людини.

Необхідна консультація?

Залиште свій номер телефону, і наш фахівець зв'яжеться з Вами!

Купити відеоспостереження для ресторану в нашому інтернет-магазині

Компанія VOLL займається встановленням систем стеження під ключ від стадії підбору обладнання з необхідними технічними характеристиками до запуску в роботу і налаштування. У нас можна замовити відеоспостереження для ресторану будь-якої площі, особливостей планування. Наші фахівці розроблять проект таким чином, що жодна важлива деталь не вислизне від уважного погляду власника.

Денис Чистяков

Нещодавно сусідський котедж, нашпигований технікою, пограбували злодії. Втрачати техніку і важливі дані на ній в мої плани не входило, тому зважилася на установку відеоспостереження. У той час натрапила на Волл в інтернеті, подзвонила уточнити, чи працюють вони в карантин. Відповіли, що так, на наступний день приїхав фахівець, зупинилися на встановлення камер з роздільною здатністю TURBO HD з оглядом 500 м. Монтажні роботи по установці відеокамер тривали не довше, ніж 2 дні. Результат - повна видимість всього, що відбувається вдома і точне зображення осіб? що входять/виходять з нього

Олег Степанюк

Також довелося скористатися послугами компанії VOLL. Стара система відеоспостереження (робила інша фірма 5 років тому) постійно виходила з ладу. І, на жаль, остаточно зламалася якраз під час карантину. Але добре, що знайшов фірму, яка працює в такий час. Тут хлопці все оперативно зробили, професійно. Рекомендую.

Emilie Lacenaire

Відмінна компанія, замовляв у них установку і настройку відео спостереження. З менеджером погодили терміни і ціни, отримав при цьому хорошу консультацію. Монтажники компанії відмінно впоралися з роботою, зробили все швидко і якісно. Встановили обладнання та виконали його настройку. Сподобалося що повністю вклалися в обумовлений бюджет.

Олексій Абакумов

Швидко і чітко встановили відеоспостереження під час карантину. Претензій по роботі немає, все зроблено в строк, система працює відмінно. Можу рекомендувати до співпраці.

Іван Фалько

Я живу в приватному секторі, у нас постійно трапляються грабежі. Те хвіртку знімуть, то у двори залазять, і роблять це місцеві. Ми з сусідом захотіли дізнатися хто це і залишили заявку в VOLL. З нами зв'язалися і приїхали зробити установку відеоспостереження. Вийшло недорого, але і випадок у нас не складний, просто тепер дві камери безперебійно знімають наші двори і добре проглядається вулиця.

Написати нам
МИ НА ЗВ'ЯЗКУ!
Зателефонувати
або залиште заявку і ми вам передзвонимо