Каталог товарів
0 0
0 товарів
0грн
Ваше повідомлення було надіслано Зв'яжемося з Вами найближчим часом

Мережеве обладнання

Сортувати
В наявності
0 відгуків
1424грн
2338грн
2559грн
2311грн
3219грн
5489грн
2476грн
14033грн
5778грн
10731грн
2270грн
1618грн
2682грн
3095грн
4540грн

Купити мережеве обладнання

У суспільстві ефективне управління інформацією особливо важливе для розвитку бізнесу. З цією метою створюються невеликі та розгалужені комп'ютерні мережі, що забезпечують швидкий обмін даними, зручну комунікацію між користувачами. Задля реалізації їх роботи застосовується мережеве обладнання, представлене широкому розмаїтті видів і конфігурацій.

Що таке мережеве обладнання?

Що таке мережеве обладнання?

Це пристрої, які дозволяють об'єднати в єдину систему IP камери, встановлені на якомусь об'єкті, або персональні комп'ютери всіх співробітників офісу. Їх прийнято поділяти на 2 категорії:

  • Активні. Відмінні характеристики: робота від електромережі, акумуляторів чи батарей, здатність вловлювати і передавати сигнали, перетворювати чи посилювати їх, тобто не лише отримувати, а й обробляти інформацію. До категорії активне мережеве обладнання входять роутери, комутатори, мережеві адаптери, маршрутизатори, медіаконвертери тощо;
  • Пасивні. Пристрої та прилади, що не потребують живлення та призначені для розподілу сигналу та виконання додаткових функцій. До цього виду відносять кабелі, комутаційні панелі, роз'єми, монтажні шафи, короби та ін.

Хто може потребувати мережевого обладнання?

Численні магазини мережевого обладнання пропонують купити свої товари як приватним особам, так і організаціям. Ці пристрої широко затребувані у всіх сферах, які застосовують комп'ютерні технології у своїй роботі: оптова та роздрібна торгівля, надання IT-послуг, відеоспостереження та сигналізація, провайдери та мобільні оператори тощо.

Плюси та мінуси якісного мережевого обладнання

Плюси та мінуси якісного мережевого обладнання

Застосування новітніх технологій у сфері організації бізнесу дозволяє спростити та прискорити багато процесів, зробити роботу співробітників більш простою, зрозумілою, комфортною. Використання мережевого обладнання дає можливість:

  • Зменшити витрати компанії за рахунок спільного використання оргтехніки (принтерів, сканерів та ін.)
  • Економити на купівлі IT-продуктів, ліцензійного програмного забезпечення, якими користуються всі співробітники.
  • Підвищувати ефективність комунікації між відділами, підрозділами, окремими робітниками.
  • Поліпшувати якість керування комп'ютерною системою. Наприклад, IP відеоспостереження функціонує ефективніше та стабільніше, коли всі відеокамери об'єднані одним роутером.

З іншого боку, необхідно враховувати, що мережеве обладнання, встановлене в масштабній мережі, може бути зламане або навмисне пошкоджене вірусами. Тому важливо користуватись послугами професійних фірм, які займаються обслуговуванням комп'ютерних систем.

Купити мережеве обладнання у Києві

У своєму каталозі інтернет магазин мережевого обладнання компанії VOLL представляє широкий асортимент позицій, різних за призначенням, технічними характеристиками. Пропоновані нами ціни в Києві є одні з найбільш привабливих і конкурентних. Додаткова перевага співпраці з нашою компанією – можливість отримання повного переліку послуг з доставкою по всій Україні та встановлення системи. Наші фахівці зможуть змонтувати відеоспостереження під ключ, організувати комп'ютерну мережу для роботи офісу чи віддалених підрозділів тощо.

Часті питання

Активне мережеве обладнання підключається до будь-якого джерела живлення та виконує в комп'ютерній мережі основні функції: прийом, обробка, перетворення та передача сигналу. Приклади: маршрутизатор, адаптер мережі, комутатор. Пасивне не потребує джерела живлення та використовується як допоміжний елемент для розподілу сигналів: кабелі, розетки, роз'єми.

Воно використовується для об'єднання окремих елементів комп'ютерної мережі в систему, що злагоджено функціонує, виконує функції по роботі з інформацією (обробка, перетворення, прийом, передача).

У нашому інтернет-магазині мережеве обладнання реалізується з оперативною доставкою по Україні зручним для замовника поштовим оператором.