Каталог товарів
0 0
0 товарів
0грн
Ваше повідомлення було надіслано Зв'яжемося з Вами найближчим часом

Wifi Камери Відеоспостереження

Сортувати
В наявності
0 відгуків
1765грн
1993грн

Установка Wi-Fi камер максимально затребувана як для житлових приміщень, так і для об'єктів комерційного, громадського, виробничого призначення, відкритих територій та майданчиків. Вони дозволяють ефективно контролювати ситуацію в режимі реального часу, будучи чудовою альтернативою найму охоронців, яким необхідно сплачувати щомісячну заробітну плату.

Який принцип роботи Wi Fi камери

Який принцип роботи Wi Fi камери

Це обладнання є різновидом IP камери, що має індивідуальну мережеву адресу та можливість підключення до інтернету. Для цього в неї вбудований модуль Wi Fi, що забезпечує бездротовий зв'язок із відеореєстратором. Також камера спостереження Wi Fi може приєднуватися до хмарного сервісу або будь-якого комп'ютера, гаджету (смартфону, планшету), якщо на ньому встановлено необхідне ПЗ.

Передача сигналу здійснюється у цифровому форматі, який забезпечує високу роздільну здатність, чіткість та деталізацію картинки. Ці показники не погіршуються навіть під час перегляду відео в онлайн-режимі.

Різновиди Wi Fi камер

Різновиди Wi Fi камер

Щоб IP відеоспостереження повністю задовольняло потреби користувача, важливо правильно підібрати і купити Wi Fi камеру. Вони випускаються у широкому різноманітті видів, конфігурацій, технічних характеристик. Залежно від виду об'єктива розрізняють пристрої:

 • з фіксованою фокусною відстанню, що встановлюється заводом-виробником;
 • зі змінною, яку можна міняти та налаштовувати у заданому діапазоні;
 • моторизовані моделі, оснащені сервоприводом і найчастіше зумом для віддаленого керування фокусом та кутом огляду;
 • Fisheye з максимально широким кутом огляду (до 180 градусів).

Залежно від конфігурації корпусу випускаються моделі:

 • Циліндричні. Найчастіше це IP камери Wi-Fi вуличні, що закріплюються на стіні будівлі на кронштейні.
 • Купольні. Підходять для фіксації на стелі усередині приміщень.
 • Сферичні. Також кріпляться на стелі, зручні в регулюванні напрямку зйомки, тому що для цього не потрібно знімати купол.
 • Корпусні. Мають універсальне застосування та встановлюються як усередині, так і зовні будівель. Найчастіше продаються без кріплення та об'єктиву.
 • Cube. Компактні моделі є переважно для настільної установки.

В асортименті більшості виробників є можливість купити не тільки Wi-Fi камеру, а й комплекти обладнання, що дозволяє реалізувати відеоспостереження під ключ з мінімальними витратами часу та зусиль.

Переваги та недоліки Wi Fi камер

Переваги та недоліки Wi Fi камер

Серед плюсів виділяють:

 • Найвища якість картинки при гранично високій швидкості передачі.
 • Можливість налаштування більшості параметрів: роздільної здатності, якості зображення, фокусної відстані, кута огляду.
 • Віддалений доступ до налаштування та перегляду відео з будь-якої віддаленої точки та з будь-якого пристрою.
 • Можливість масштабування, тобто підключення додаткових відеокамер без модернізації системи.
 • Простий монтаж. Підключити Wi-Fi камеру можна без протягування кабелю до відеореєстратора.
 • Високий рівень захисту інформації, що передається.

Серед недоліків обладнання варто відзначити більш високу вартість, порівняно з аналоговими моделями. Також важливо розуміти, що Wi-Fi спостереження повністю залежить від наявності безперебійного, високошвидкісного інтернету, тому користувачеві необхідно подбати про його постійну наявність.

Купити WI Fi камеру у Києві

У широкому асортименті інтернет-магазину компанії VOLL, споживач зможе знайти модель потрібної конфігурації за максимально привабливою та доступною ціною у Києві. У нас можна купити Wi-Fi камеру зовнішнього спостереження, обладнання для монтажу в приміщеннях, на автомобілі, а також готові комплекти і т.д.

У цьому вони реалізуються з установкою, тобто з можливістю додаткового замовлення монтажних робіт, підключення та налаштування. Це дозволить отримати ефективно працюючу систему з максимальною реалізацією функціоналу, але з мінімальними витратами.

Часті питання

Усі нюанси підключення та налаштування обладнання знають на практиці кваліфіковані досвідчені фахівці компанії VOLL. Замовити послугу встановлення можна одночасно з оформленням замовлення у нашому інтернет-магазині.

Перш ніж купити вай-фай відеокамеру, необхідно визначити умови її експлуатації та основні вимоги до системи стеження. Випускаються Wi Fi камери зовнішнього спостереження та призначені для приміщень, з вертикальною та горизонтальною установкою, з фіксованою та змінною фокусною відстанню тощо.

Доставка здійснюється максимально оперативно (за кілька днів) поштовим оператором, який був вказаний покупцем у замовленні.