Каталог товарів
0 0
0 товарів
0грн
Ваше повідомлення було надіслано Зв'яжемося з Вами найближчим часом

Відеоспостереження для магазина

Незалежно від розмірів торговельної точки будь-то маленький ларьок або великий гіпермаркет установка відеоспостереження в магазині - важлива умова забезпечення його ефективної, безпечної і злагодженої роботи. Переваги його інтеграції в діяльність організації очевидні.


Серед них:


 • Підвищення рівня сервісу, дисциплінованості співробітників, які розуміють, що їх помилки, недоліки в роботі легко відстежити.
 • Запобігання більшості крадіжок, так як потрапити в об'єктив камери під час крадіжки захоче далеко не кожен злочинець.
 • Фіксація і документальне підтвердження крадіжки або грабунку.
 • Можливість спостереження за об'єктом віддалено в режимі онлайн, перегляд попередніх записів, які зберігаються в хмарі або на жорсткому диску.

Питання, які вирішує встановлення камер відеоспостереження у магазині

Організація системи стеження знімає багато важливих проблем із порядку денного:

 1. Недобросовісна робота персоналу (запізнення, крадіжки, псування майна, неповажне ставлення до відвідувачів).
 2. Крадіжка товарів покупцями. Злочинні дії або будуть попереджені, або зафіксовані, що дозволить притягнути винних до відповідальності.
 3. Вирішення конфліктних ситуацій. Спори між касиром і клієнтом, який вважає, що його обдурили, між покупцем, що розбив посуд або повалив стелаж, і працівником торгового залу більше не заведуть у глухий кут. Установка камери в магазині і перегляд зробленого запису дозволить швидко знайти винного.
Замовити виїзд майстра для прорахунку

Щоб викликати майстра для прорахунку будь ласка заповніть форму нижче

Яке вибрати обладнання

Насамперед важливо звернути увагу на тип системи

Неможливо однозначно відповісти, скільки коштує установка відеоспостереження в магазині. Вона залежить від кількості камер і їх технічних показників. При виборі цього устаткування, важливо звернути увагу на ряд моментів:


 1. Дозвіл зйомки. Можливість розпізнавати обличчя є у моделей з характеристиками від 1,3 МП.
 2. Наявність антивандального захисту.
 3. Чутливість. Визначає можливість функціонування при слабкому освітленні, в темряві.
 4. Кут охоплення. Чим він більший, тим меншу кількість камер доведеться монтувати.
Бездротова
Бездротова або кабельна. Перший варіант кращий для невеликих торгових підприємств, так як простий в монтажі і обходиться дешевше. Однак варто враховувати, що він вимагає наявності в приміщенні швидкісного інтернету. Він дозволить в режимі онлайн передавати інформацію на хмарний сервіс, де будуть зберігатися записані дані.
Кабельна
Кабельне відеоспостереження для магазину ціна якого вище бездротового, підійде для великих торгових центрів, супермаркетів. В цьому випадку камери підключаються через дроти до відеореєстратора, який збирає інформацію з усіх точок спостереження і виводить її на монітор. Він же зберігає відеозаписи. Така система на порядок складніше в організації, зате забезпечує більш високий рівень надійності, тому що не залежить від часто нестабільного інтернету.

Як ефективно організувати систему

Для облаштування професійного стеження з дотриманням встановлених законодавством нормативів варто замовити відеоспостереження в спеціалізованій організації. Найчастіше до переліку послуг таких фірм входить робота «під ключ» від підбору комплекту обладнання до тестування і запуску вже змонтованої системи.


Виконується установка відеокамер в магазині на видноті, оскільки прихована зйомка заборонена законом. Важливо, щоб їх огляд не залишав можливості для появи «сліпих зон». Найбільш важливі місця для контролю:

Вхідна група, як всередині, так і зовні будівлі
Касова зона
Торговий зал
Складські приміщення
Необхідна консультація?

Залиште свій номер телефону, і наш фахівець зв'яжеться з Вами!

Заборонено розміщення обладнання для стеження в примірочних, санвузлах, вбиральнях тощо Місця відпочинку та прийому їжі для персоналу також не варто контролювати.


Професійне, ефективне, довговічне відеоспостереження для магазину купити з подальшою установкою можна в компанії «VOLL». Ми не тільки допоможемо з підбором ідеального відповідного для конкретної торгової точки комплекту, але і виконаємо монтаж, підключення та налаштування апаратури, забезпечимо її вихід в інтернет, можливість віддаленого доступу і управління. На всі роботи надається гарантія 1 рік, по завершенню установки складається відповідно оформлений акт.

Денис Чистяков

Нещодавно сусідський котедж, нашпигований технікою, пограбували злодії. Втрачати техніку і важливі дані на ній в мої плани не входило, тому зважилася на установку відеоспостереження. У той час натрапила на Волл в інтернеті, подзвонила уточнити, чи працюють вони в карантин. Відповіли, що так, на наступний день приїхав фахівець, зупинилися на встановлення камер з роздільною здатністю TURBO HD з оглядом 500 м. Монтажні роботи по установці відеокамер тривали не довше, ніж 2 дні. Результат - повна видимість всього, що відбувається вдома і точне зображення осіб? що входять/виходять з нього

Олег Степанюк

Також довелося скористатися послугами компанії VOLL. Стара система відеоспостереження (робила інша фірма 5 років тому) постійно виходила з ладу. І, на жаль, остаточно зламалася якраз під час карантину. Але добре, що знайшов фірму, яка працює в такий час. Тут хлопці все оперативно зробили, професійно. Рекомендую.

Emilie Lacenaire

Відмінна компанія, замовляв у них установку і настройку відео спостереження. З менеджером погодили терміни і ціни, отримав при цьому хорошу консультацію. Монтажники компанії відмінно впоралися з роботою, зробили все швидко і якісно. Встановили обладнання та виконали його настройку. Сподобалося що повністю вклалися в обумовлений бюджет.

Олексій Абакумов

Швидко і чітко встановили відеоспостереження під час карантину. Претензій по роботі немає, все зроблено в строк, система працює відмінно. Можу рекомендувати до співпраці.

Іван Фалько

Я живу в приватному секторі, у нас постійно трапляються грабежі. Те хвіртку знімуть, то у двори залазять, і роблять це місцеві. Ми з сусідом захотіли дізнатися хто це і залишили заявку в VOLL. З нами зв'язалися і приїхали зробити установку відеоспостереження. Вийшло недорого, але і випадок у нас не складний, просто тепер дві камери безперебійно знімають наші двори і добре проглядається вулиця.

Написати нам
МИ НА ЗВ'ЯЗКУ!
Зателефонувати
або залиште заявку і ми вам передзвонимо