Каталог товарів
0 0
0 товарів
0грн
Ваше повідомлення було надіслано Зв'яжемося з Вами найближчим часом

Датчики розбиття

Сортувати

Датчик розбиття скла AJAX

Захист вікон, як і дверей, займає важливе місце у системі безпеки будинку чи офісу. Якщо вікно намагаються розбити зловмисники, сучасний бездротовий датчик розбиття скла AJAX сповістить про це господарів та охоронну компанію. Датчик може розпізнати розбиття скла на дистанції до дев'яти метрів. Пристрій реагує тільки на механічне пошкодження шибок. Стороння вібрація від машин, що проїжджають поруч, або від собачого гавкоту не змусить систему спрацювати.

Вищезгаданий датчик розбиття AJAX має у своїй конструкції тампер проти зламу. Пристрій також повідомляє про спробу глушіння сигналу. Докладніше про характеристики цього пристрою можна дізнатися трохи нижче.

Датчик розбиття скла AJAX

AJAX датчик розбиття скла - принцип роботи

Обладнання здатне визначити розбиття шибки за допомогою спеціального електретного мікрофона, який відразу фіксує звук від удару і дзвін від падіння розбитого скла. Такий метод ідентифікації повністю виключає хибну тривогу. При виявленні спроби злому датчик відправляє радіосигнал по захищеному каналу на панель сигналізації. Радіозв'язок є двостороннім. Шифрування даних захищає пристрій від спроб злому. Бездротові датчики розбивання AJAX передають радіосигнал на бездротовий хаб на відстані до 2 км. Якщо на шляху відсутні серйозні перепони.

Пристрій здатний працювати без заміни батареї до семи років, як стверджує виробник. Монтаж здійснюється легко за допомогою спеціальних елементів кріплення, які зазвичай є в комплекті. Якщо є бажання швидко та надійно захистити свої вікна, тоді варто звернути увагу на датчик розбиття АЯКС та купити його у нас за вигідною ціною.

Види датчиків для скла AJAX

Види датчиків для скла

Відповідно до принципу роботи, датчики розбиття від АЯКС існують лише одного типу, а саме акустичні - спрацьовують на звук характерний для розбитого скла.

Кожен із вище представлених видів має свою конструкцію та алгоритм дії, але принцип залишається один і той же і полягає у передачі сигналу при визначенні механічного пошкодження шибки або спробі злому на охоронний пост.

Переваги датчиків скла AJAX

Сучасні датчики розбиття від АЯКС мають цілу низку позитивних характеристик. Наприклад, такими як:

  • висока точність розпізнавання та швидкість реагування;
  • високий рівень чутливості;
  • гнучкість налаштування робочих параметрів;
  • зручність монтажу;
  • просте підключення;
  • компактність;
  • стильний дизайн;
  • довговічність.

Купити датчики розбиття скла AJAX з установкою

Сучасні, функціональні та надійні в роботі датчики розбиття скла від АЯКС є ідеальними пристроями для захисту Вашого будинку, магазину, ресторану або офісу від несанкціонованого проникнення. Вартість даного інтелектуального охоронного обладнання у нас є лояльною до споживача за високої якості продукту. Ми пропонуємо для продажу сучасні технології від відомого у світі бренду AJAX з оперативною доставкою по всій Україні. З нашою допомогою можна зібрати надійну систему охорони або встановити відеоспостереження лише за кілька хвилин.