Каталог товарів
0 0
0 товарів
0грн
Ваше повідомлення було надіслано Зв'яжемося з Вами найближчим часом

Відеоспостереження для виробництва

Промислове підприємство - складна система, що включає процес безпосередньо виробництва, контролю якості, а також рівні управління, логістики і т.д. Координувати всі ці напрямки досить складно. Тому на допомогу керівнику приходить відеоспостереження для виробництва. Ця проста в реалізації і обслуговуванні система виступає ефективним інструментом для налагодження діяльності на кожному етапі.

Переваги відеоспостереження для виробництва

  • Оперативне отримання поточної інформації про ситуацію, що склалася на підприємстві.
  • Оптимізація виробничих процесів, усунення можливих недоробок на основі отриманих відеозаписів і аналізі даних.
  • Постійний контроль діяльності співробітників з метою виявлення порушень трудової дисципліни.
  • Забезпечення збереження майна, захист його від крадіжок, псування, інших неправомірних дій.

Тому відеоспостереження купити для виробництва означає з невеликими витратами встановити систему стеження, яка допоможе зберегти власність і примножити прибуток. Крім того, вона дозволяє отримувати і зберігати матеріали, що підтверджують факти будь-яких порушень, що дозволяє застосувати обґрунтовані стягнення до персоналу.

Проблеми, які вирішує відеоспостереження для виробництва

  1. Підвищення дисципліни співробітників, різке скорочення запізнень, недоробок за рахунок відволікання на позапланові перерви
  2. Злагодженість виробничого процесу за рахунок постійного контролю
  3. Охорона власності від псування, розкрадань з боку співробітників, клієнтів, сторонніх осіб
  4. Вирішення спірних ситуацій, конфліктів, оскільки цифрове відеоспостереження для виробництва дозволяє розглянути важливі деталі, вловити нюанси
  5. Дотримання техніки безпеки, інших встановлених норм і стандартів
Замовити виїзд майстра для прорахунку

Щоб викликати майстра для прорахунку будь ласка заповніть форму нижче

Як вибрати відповідну систему відеоспостереження для виробництва

Складання попереднього проекту передбачає врахування умов функціонування камер, визначення пріоритетних для стеження зон, необхідну якість записаних матеріалів, додаткові функції: захист від погодних умов, пошкоджень, наявність підсвічування для зйомки в нічний час, датчики руху і т.д.

Для забезпечення дійсно якісного ефективного контролю підприємства встановити обладнання необхідно у всіх приміщеннях: основних, де протікає робочий процес, складських, службових. Також відеоспостереження для виробництва буде потрібно зовні цехів для стеження за периметром. Важливо враховувати кут огляду камер для розрахунку їх розташування таким чином, щоб уникнути «сліпих» зон.

Як устаткування для стеження краще використовувати сучасні IP-моделі.

Такі камери забезпечують цифровий формат записів просто величезного розміру і можливістю розгледіти деталі. Бюджетні аналогові пристрої також доступні до експлуатації, проте їх охоплення і якість зображення, що видається недостатні для масштабних промислових об'єктів.

Необхідна консультація?

Залиште свій номер телефону, і наш фахівець зв'яжеться з Вами!

Установка камер спостереження для виробництва

Вибираючи між кабельними і бездротовими системами перевагу краще віддати першим за рахунок більшої надійності.

Незважаючи на те, що вони складніше в організації. Безпровідне відеоспостереження для виробництва в Києві є більш затребуваним для компактних об'єктів: дач, квартир, невеликих магазинів і офісів.

Кабельні системи передбачають прокладання проводів від камер до відеореєстратора, який керує роботою точок спостереження і акумулює інформацію.

На великих підприємствах його оснащують монітором. До нього варто підключити роутер для можливості виходу в Інтернет і перегляду записів віддалено з будь-якого пристрою: смартфона, телевізора, ноутбука

Купити відеоспостереження
для виробництва в нашому
інтернет-магазині

У компанії VOLL можна замовити відеоспостереження для промислового підприємства будь-якого масштабу та напрямку діяльності. Оцінивши складність завдання, наші фахівці складають детальний проект, який затверджує замовник.

Відеоспостереження купити для виробництва в нашій компанії означає отримати весь перелік послуг під ключ: від поставки обладнання до його підключення, налаштування і запуску в роботу з подальшим обслуговуванням.

Денис Чистяков

Нещодавно сусідський котедж, нашпигований технікою, пограбували злодії. Втрачати техніку і важливі дані на ній в мої плани не входило, тому зважилася на установку відеоспостереження. У той час натрапила на Волл в інтернеті, подзвонила уточнити, чи працюють вони в карантин. Відповіли, що так, на наступний день приїхав фахівець, зупинилися на встановлення камер з роздільною здатністю TURBO HD з оглядом 500 м. Монтажні роботи по установці відеокамер тривали не довше, ніж 2 дні. Результат - повна видимість всього, що відбувається вдома і точне зображення осіб? що входять/виходять з нього

Олег Степанюк

Також довелося скористатися послугами компанії VOLL. Стара система відеоспостереження (робила інша фірма 5 років тому) постійно виходила з ладу. І, на жаль, остаточно зламалася якраз під час карантину. Але добре, що знайшов фірму, яка працює в такий час. Тут хлопці все оперативно зробили, професійно. Рекомендую.

Emilie Lacenaire

Відмінна компанія, замовляв у них установку і настройку відео спостереження. З менеджером погодили терміни і ціни, отримав при цьому хорошу консультацію. Монтажники компанії відмінно впоралися з роботою, зробили все швидко і якісно. Встановили обладнання та виконали його настройку. Сподобалося що повністю вклалися в обумовлений бюджет.

Олексій Абакумов

Швидко і чітко встановили відеоспостереження під час карантину. Претензій по роботі немає, все зроблено в строк, система працює відмінно. Можу рекомендувати до співпраці.

Іван Фалько

Я живу в приватному секторі, у нас постійно трапляються грабежі. Те хвіртку знімуть, то у двори залазять, і роблять це місцеві. Ми з сусідом захотіли дізнатися хто це і залишили заявку в VOLL. З нами зв'язалися і приїхали зробити установку відеоспостереження. Вийшло недорого, але і випадок у нас не складний, просто тепер дві камери безперебійно знімають наші двори і добре проглядається вулиця.

Написати нам
МИ НА ЗВ'ЯЗКУ!
Зателефонувати
або залиште заявку і ми вам передзвонимо