Каталог товарів
0 0
0 товарів
0грн
Ваше повідомлення було надіслано Зв'яжемося з Вами найближчим часом

Оновлення системи відеоспостереження

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Будь-якої складності під ключ.

Виїзд і розрахунок безкоштовний.

Доступ з телефону, планшета, ноутбука.

Оформити заявку

Технології розвиваються стрімко, в тому числі і в сфері відеоспостереження. Тому застарілі охоронні системи, встановлені пару років назад, потребують модернізації та доопрацювання. Компанія VOLL пропонує професійні послуги з поліпшення системи відеоспостереження будь-якого масштабу і складності.
Компанія VOLL пропонує проектування систем і монтаж відеоспостереження,, з подальшим супроводом і сервісним обслуговуванням.

Системи відеоспостереження застарівають з роками, як морально, так і фізично – зношуються компоненти, з’являється нове обладнання, здатне на більше якісну зйомку і з великими кутами огляду.

Модернізація виконується в кілька етапів:

Проектирование системы видеонаблюдения
  • Перевірка системи, працездатності всіх компонентів;
  • Обговорення основних вузлів, які потребують заміни;
  • Підбір супутнього обладнання;
  • Визначення оптимальних кутів зйомки для нового обладнання;
  • Заміна обладнання;
  • Перевірка і пуск оновленої системи.

Після аналізу наявної системи, наші фахівці складають проект модернізації і кошторис, які затверджуються замовником. Ціна проекту фіксується в договорі, в якому, також, вказуються терміни виконання робіт.

Модернізація системи відеоспостереження в Києві може бути глобальною, коли заміні підлягає все обладнання, або часткової. Така послуга також доступна до замовлення, оскільки в окремих випадках необхідна заміна всього лише частини обладнання. Більшість охоронних відеосистем потребують незначного покращення, коли потрібно замінити камери на пристрої новішого стандарту, зробити нову кабельну розводку.

Основні переваги, які дає удосконалення систем відеоспостереження:

Для комерційних об'єктів - оптимізація роботи підприємства, підвищення продуктивності роботи. Це можливо завдяки використанню сучасних відеокамер;

Підвищення якості зображення, розширені можливості запису і зберігання даних на хмарних сервісах;

Підключення устаткування для бездротового доступу дає можливість відстежувати все, що відбувається у віддаленому режимі, для цього на об'єкті повинен бути інтернет.

На етапі обговорення проекту клієнтові потрібно визначитися, в якому режимі буде використовуватися система. Залежно від того, чи буде вести постійний моніторинг оператор, або потрібен доступ до хмарного сервісу, відбувається підбір обладнання.

Також важливо визначити термін зберігання записаного матеріалу, оскільки від цього залежить спосіб і носій для відеозаписів – жорсткий диск або архів на хмарному сервісі.

Визначаються місця установки і кут огляду камер – це відповідальний етап, від якого залежать результати роботи системи відеоспостереження. На основі цих даних підбираються камери з відповідним об’єктивом, додаткове підсвічування, якщо вони будуть змонтовані в погано освітленій зоні.

Після того, як визначилися з особливостями розміщення різновидом камер, слід вибирати засоби для запису і зберігання даних. Для цієї мети може підключатися відеореєстратор, цифрового, мережевий або ж гібридного типу. Додаткову економію можна отримати при використанні хмарного сервісу, оскільки відпадає необхідність в підключенні відеореєстратора.

Щоб замовити недорого оновлення системи відеоспостереження в Києві, залиште замовлення на нашому сайті.