Каталог товарів
0 0
0 товарів
0грн
Ваше повідомлення було надіслано Зв'яжемося з Вами найближчим часом

Акції на оновлення систем відеоспостереження

Постійний та неухильний розвиток IT-технологій призводить до того, що встановлене раніше обладнання для моніторингу морально старіє. Тому оновлення систем відеоспостереження дозволяє отримати на порядок вищу якість картинки з можливістю віддаленого доступу у будь-який момент. Головне при цьому правильно вибрати організацію-виконавця, якою буде запропонована справді вигідна акція на установку камер спостереження.

Акції на монтаж нових IP камер від VOLL

Компанія VOLL має величезний досвід у справі модернізації та оновлення відеонагляду на об'єктах різного масштабу та призначення. Наші фахівці з мінімально можливими витратами удосконалять застарілу аналогову або іншу систему відеомоніторингу, довівши її технічні можливості та функціонал до максимального рівня. Цьому значною мірою сприяє високий професіоналізм наших працівників.

Важливо відзначити, що у нас можна оновити систему відеонагляду недорого, тому що на покупку всього комплекту обладнання надається знижка. Встановити високотехнологічні цифрові IP камери також можна по акції.

Особливості процесу монтажу

Бездротове IP обладнання для моніторингу монтується та підключається у рази простіше, ніж аналогове. Для його роботи не потрібно протягувати кабель від точок стеження до відеореєстратора, оскільки сигнал передається через Wi-Fi або через мобільний інтернет. Часто відеореєстратор також не потрібний, оскільки доступ до перегляду відео в режимі реального часу або за минулий період забезпечується з будь-якого комп'ютера або гаджета.

Вигідна акція на IP камери дозволяє придбати їх із суттєвою знижкою, а решта витрат на монтаж та підключення мінімальна.

Акція на проектування гібридних систем відеонагляду

Гібридні системи моніторингу відкривають можливості для комбінації відеокамер різного типу: аналогових та цифрових, що дозволяє суттєво економити на покупці обладнання. Наприклад, у місцях, де потрібен високий ступінь деталізації картинки, встановлюються дорожчі IP камери. У зонах, де необхідна лише фіксація того, що відбувається, а якість зображення не надто важлива, підключаються бюджетні аналогові пристрої.

У VOLL акція на установку камер дозволяє організувати моніторинг із мінімальними витратами, але з максимально повним досягненням цілей спостереження.

Замовити оновлення систем відеонагляду в Києві по акції

В Києві у компанії VOLL можна замовити модернізацію, оновлення чи реорганізацію відеомоніторингу будь-якого типу та конфігурації. Наша робота націлена насамперед на те, щоб клієнт залишився максимально задоволеним, тому ми надаємо послуги високого рівня якості та професіоналізму.

Нашу роботу вирізняє індивідуальний підхід до кожного проекту з визначенням кінцевої вартості  на основі урахування фінансових можливостей та потреб замовника. Тому у нас завжди можна оновити систему відеонагляду недорого, скориставшись знижками та акціями, що надаються нашою компанією.

Залишилися питання?
Задайте їх нашому фахівцеві!