Каталог товарів
0 0
0 товарів
0грн
Ваше повідомлення було надіслано Зв'яжемося з Вами найближчим часом

Акція на встановлення обладнання AJAX

Тепер зібрати та встановити ультрасучасний, бездротовий чи дротовий комплект охоронної сигналізації стало ще простіше. Зробити це допоможе найвигідніша акція на монтаж AJAX від компанії VOLL. Робіть покупки у нас та отримуйте свої бонуси.

Безкоштовний монтаж системи AJAX від VOLL

Щоб охоронна система працювала належним чином та повною мірою забезпечувала безпеку Вашого будинку чи офісу, необхідна правильна установка та підключення всіх важливих елементів, а саме:

Для непідготовленої людини зробити це досить складно. Наразі необхідні послуги фахівців, які можуть стояти недешево залежно від конкретних потреб кожного окремого клієнта. Як прояв лояльності до споживача існують спеціальні акції на AJAX від компанії VOLL, які дозволяють заощаджувати кошти на професійному монтажі охоронного обладнання.

Усім, хто здійснить у нас покупку на суму від 10 тисяч гривень, гарантуємо безкоштовний монтаж охоронної сигналізації. Ми завжди виконуємо свої обіцянки, а роботу якісно. У цьому Ви маєте всі шанси незабаром переконатись.

Переваги роботи з VOLL

Ми пропонуємо оригінальний, брендовий, інноваційний продукт для кожного споживача. Надаємо на весь товар гарантію. Вигідні акції на АЯКС дозволяють покупцю заощаджувати свої кошти. Працюємо оперативно по всій території України. Ваше замовлення буде оброблено швидко та якісно. За Вашим бажанням надамо безкоштовну консультацію.

Плюси та мінуси сигналізації AJAX

Новий, високотехнологічний продукт від компанії АЯКС має цілу низку важливих переваг, а саме:

  • миттєва реакція на загрозу безпеці;
  • захищена передача даних;
  • бездротовий зв'язок між усіма елементами охоронної системи;
  • великий набір функцій, гнучкість у налаштуванні та простота в роботі;
  • ціна повністю відповідає якості.

Мінус мабуть один — деякі комплекти коштують недешево в залежності від їх можливостей, але з компанією VOLL Ви заощадите на монтажі. Ми зробимо атмосферу у Вашому будинку, квартирі чи офісі безпечною.

Залишилися питання?
Задайте їх нашому фахівцеві!