Каталог товарів
0 0
0 товарів
0грн
Ваше повідомлення було надіслано Зв'яжемося з Вами найближчим часом

Безкоштовна розробка проекту відеоспостереження

Відеонагляд на об'єктах житлового, комерційного чи громадського призначення – це один із найефективніших засобів забезпечення порядку та безпеки. Запорука успіху у справі облаштування такого інженерного комплексу – грамотне проектування систем відеоспостереження, до якого рекомендується залучати професійних спеціалістів.

Не менш важливо замовити недорого проект відеоспостереження, що дозволить суттєво скоротити загальні витрати на організацію системи.

Акція на розробку проекту відеонагляду

Отримати якісні та професійні послуги за дійсно доступною ціною можна у компанії VOLL. Ми організуємо відеоспостереження на об'єктах під ключ від стадії складання плану та підбору обладнання до його встановлення, налагодження та запуску в роботу.

У нас постійно діє акція на проект відеосистеми. Вона передбачає його безплатну розробку за умови замовлення комплекту відеонагляду та монтажних робіт у нашій компанії. Це максимально вигідна пропозиція, яка дозволяє замовнику прибрати одну з найважливіших статей витрат із загального кошторису. При цьому клієнт отримує індивідуальний проєкт, складений на основі детального вивчення об'єкта та з урахуванням усіх особливостей та нюансів.

Переваги замовлення повного комплекту відеонагляду

Оскільки акція на проєкт відеонагляду діє лише за умови придбання готового комплекту, важливо пояснити всі переваги його покупки:

  • Всі елементи, що входять у комплект відеоспостереження, підібрані відповідно до їх технічних характеристик та функціоналу. Це дозволяє створити злагоджено та безперебійно працюючу систему;
  • Готовий набір коштує набагато дешевше, ніж куплене окремо обладнання;
  • В інтернет-магазині компанії VOLL такі комплекти представлені у широкому різноманітності асортименту. Це дозволяє підібрати оптимальний варіант для будь-якого об'єкта незалежно від масштабу та призначення.

Що входить до повного комплекту відеоспостереження?

Щоб отримати проєкт відеонагляду по акції, необхідно замовити набір у наступній комплектації:

  1. Відеокамери в кількості від 1 до 8. У набір можуть входити однакові пристрої або обладнання різного типу, наприклад, купольного та вуличного.
  2. Мережевий відеореєстратор, що передає зображення у цифровому форматі.
  3. Блок живлення зі шнурами.
  4. Кабелі для підключення камер до відеореєстратора.
  5. Монтажний набір для швидкої та зручної установки системи.

Замовити розробку проекту системи відеонагляду по акції

Скористатися всіма перевагами акції на проект відеосистеми в компанії VOLL можна, оформивши онлайн-заявку на монтаж на нашому сайті або зателефонувавши нашому менеджеру. Найближчим часом на об'єкт виїде фахівець для його вивчення та з'ясування побажань та цілей замовника. Проекти, які розробляють наші професійні спеціалісти у сфері IT-технологій, відрізняються високою ефективністю, зручністю в експлуатації та безперебійністю в роботі.

Залишилися питання?
Задайте їх нашому фахівцеві!