Каталог товарів
0 0
0 товарів
0грн
Ваше повідомлення було надіслано Зв'яжемося з Вами найближчим часом

Чи можлива організація бездротового відеоспостереження?

Чи можлива організація бездротового відеоспостереження?
281
0
22.07.2020 13:52

Це можливо, і тут є два підходи. Перший – це використання бездротових IP-камер, другий – використання стандартних камер, що підключаються по Ethernet і передача сигналу по радіоканалу з використанням бездротових модулів (радіомостів, ретрансляторів і т.п.).


Встановлення відеоспостереження з бездротовими Wi-Fi камерами – недороге рішення для невеликого офісу, будинку, котеджу. Практика показує, що більше 4-х камер з Wi-Fi інтерфейсом в рамках однієї системи встановити не вийде. До того ж слід мати на увазі можливість виникнення перешкод, пропусків сигналу, тимчасових перебоїв з передачею зображення. Запис даних в таких системах простіше організувати на вбудовані в камери SD-карти.


faq 8 min


Якщо ж на об’єкті немає можливості прокласти кабельні траси між двома сегментами ЛВС, то можливе використання професійних радіомостів здатних забезпечити широку пропускну смугу і передачу в режимі реального часу без затримки. Використання технологій шифрування даних робить передачу по радіоканалу абсолютно безпечною.


Отже, застосування Wi-Fi камер можливо для локальних систем класу SOHO. Використання професійного радіоканального обладнання доцільно для великих систем і розподілених об’єктів, де немає можливості прокласти магістральний кабель між ділянками системи.


Необхідна консультація?

Залиште свій номер телефону, і наш фахівець зв'яжеться з Вами!

281
0
22.07.2020 13:52
Коментарі
Залишити коментар
Спасибо за ваш отзыв. Он был направлен на модерацию.