Каталог товарів
0 0
0 товарів
0грн
Ваше повідомлення було надіслано Зв'яжемося з Вами найближчим часом

Скільки мегапікселів має бути в камері, що б добре бачити?

Скільки мегапікселів має бути в камері, що б добре бачити?
290
0
22.07.2020 13:59

Стільки, скільки потрібно що б побачити те, що вам потрібно. Дуже важливо сформулювати правильно завдання для спостереження. Що потрібно в кінцевому підсумку побачити: чи є в поле огляду камери хто небудь, або потрібно зафіксувати прикмети людини (колір волосся, куртки, брюк), або необхідно ідентифікувати особу (дізнатися знайомої людини). При цьому потрібно визначитися з тим – на якій відстані необхідно “добре бачити” і під яким кутом камера буде встановлена.


faq 4 min


Якщо завдання правильно сформульоване, відомий рівень освітленості в зоні огляду камери, місце встановлення камери, то фахівець може провести нескладний розрахунок для визначення необхідної роздільної здатності камери.


Не варто вибирати роздільну здатність камери за принципом: чим більше – тим краще. Велика роздільна здатність значно знижує світлочутливість пристрою, вимагає високої пропускної здатності ЛВС і ресурсів ПЕОМ на обробку, а так само великих обсягів дискового простору для зберігання архіву. Встановлення систем відеонагляду потребує професійного підходу, який ми можемо вам надати.

Замовити виїзд майстра для прорахунку

Щоб викликати майстра для прорахунку будь ласка заповніть форму нижче

290
0
22.07.2020 13:59
Коментарі
Залишити коментар
Спасибо за ваш отзыв. Он был направлен на модерацию.