Каталог товарів
0 0
0 товарів
0грн
Ваше повідомлення було надіслано Зв'яжемося з Вами найближчим часом

Як вибрати IP камеру?

Як вибрати IP камеру?
326
0
22.07.2020 14:02

Критеріїв безліч. Найбільш важливі параметри: роздільна здатность, світлочутливість, додатковий функціонал, розцінки на монтаж відеоспостереження.


Роздільна здатність сучасних IP-камер досягає 8 Mpix та більше. Висока роздільна здатність дозволяє отримати чудову деталізацію зображення, але вимагає значних ресурсів на передачу даних по ЛВС, продуктивності станційного устаткування для обробки, і дискового простору для зберігання архіву. До цього варто додати, що при збільшенні кількості Mpix знижується світлочутливість і використовувати їх, наприклад, на периметрі неефективно.


Для вибору роздільної здатності IP-камери необхідно визначитися із завданням: розпізнавання, ідентифікація або виявлення, і підібрати ту модель, яка забезпечить необхідну кількість пікселів в зоні огляду для вирішення цього завдання.


faq 4 min


Світлочутливість IP-камери з великою роздільною здатністю може виявитися недостатньою для ефективного спостереження в темний час доби. Так само слід враховувати, що значний вплив на світлочутливість надає об’єктив камери. Якщо необхідно забезпечити якісне зображення в умовах низької освітленості (спостереження в темний час доби, в ресторані, кафе, нічному закладі, в погано освітлених приміщеннях і т.п.), то рекомендується вибирати камери з великою матрицею (від 1/3 “і більше ), оснащені світлої оптикою F = 1.4 і менше, і не прагнути до зверх роздільної здатності (рекомендований максимальна роздільна здатность – 2-х Mpix)


Додатковий функціонал новітніх IP-камер дозволяє підключати мікрофони, гучномовці, задіяти дискретні і цифрові входи і виходи, підключати поворотні платформи, встановлювати SD-карти для запису на борту, проводити відеоаналіз зображення (детекция руху, розпізнавання образів і т.п.). Не варто купувати камеру з максимальним функціоналом, якщо з великою ймовірністю він не буде затребуваний. Прогрес в IP-відеоспостереження занадто стрімкий. В той момент, коли вам в майбутньому все ж знадобитися щось більше від IP-пристрою, простіше буде придбати нову, більш досконалу камеру.


Вартість IP-камер постійно знижується. Це пов’язано з розвитком технологій і активністю азіатських виробників. Але не варто купувати зовсім дешеві камери невідомих виробників. Найчастіше – це камери виготовлені за старими технологіями з обмеженим функціоналом і відсутністю будь-якої підтримки. Якщо необхідно заощадити, правильним рішенням буде звернутися до професіоналів, які оптимізують ваші витрати вибравши такі IP-камери, які вирішать завдання і не будуть коштувати дорого. Або ж оптимізують проектне рішення, що б з використанням хороших камер отримати той же результат.

Замовити виїзд майстра для прорахунку

Щоб викликати майстра для прорахунку будь ласка заповніть форму нижче

326
0
22.07.2020 14:02
Коментарі
Залишити коментар
Спасибо за ваш отзыв. Он был направлен на модерацию.