Каталог товарів
0 0
0 товарів
0грн
Ваше повідомлення було надіслано Зв'яжемося з Вами найближчим часом

Що краще аналогова камера або IP?

Що краще аналогова камера або IP?
318
0
22.07.2020 14:06

Однозначну відповідь дати неможливо. Все залежить від ситуації і необхідного завдання. Аналогове відеоспостереження стандарту CCTV найкраще підійде для невеликого об’єкта, де необхідно швидко, недорого і просто вирішити задачу організації відеоконтролю, і при цьому не потрібна висока роздільна здатність і деталізація зображення. Експлуатувати та обслуговувати таку систему нескладно і розбереться будь-який технік. Так само аналогова система зручна для ситуаційного спостереження реального часу, тому що тут відсутня затримка при передачі відеозображення.


Аналогове відеоспостереження стандартів HD-CVI і AHD дозволяє організувати ефективне ситуаційне відеоспостереження з високим ступенем деталізації на невеликому і середньому об’єкті, де відстань до камери становить до 200 м.

Замовити виїзд майстра для прорахунку

Щоб викликати майстра для прорахунку будь ласка заповніть форму нижче

IP-відеоспостереження – універсальне рішення для будь-якої ситуації, але вимагає кваліфікований персонал для обслуговування та експлуатації. Для об’єктів, оснащених сучасною інфраструктурою з завданнями переважно охоронного відео спостереження, IP-технології підходять найкраще.


В деяких ситуаціях альтернативи IP-відеоспостереження не існує: спостереження невеликих локальних об’єктів з високою роздільною здатністю за допомогою мережі інтернет, побудова великих систем відеоспостереження за великими територіями, відеоконтроль мережі невеликих територіально розподілених об’єктів, відеоспостереження з надвисокою роздільною здатностю 3,5,8 Mpix та більше.


Фахівці нашої компанії при виборі типу та встановлення системи відеоспостереження виходять з завдання, можливостей і особливостей тієї чи іншої технології. Нерідко на об’єкті монтується гібридна система яка поєднує і аналог і IP. При цьому використовуються всі переваги кожної з технологій.


Необхідна консультація?

Залиште свій номер телефону, і наш фахівець зв'яжеться з Вами!

318
0
22.07.2020 14:06
Коментарі
Залишити коментар
Спасибо за ваш отзыв. Он был направлен на модерацию.