Каталог товарів
0 0
0 товарів
0грн
Ваше повідомлення було надіслано Зв'яжемося з Вами найближчим часом

Чи можливо використовувати спільно IP і аналогові камери?

Чи можливо використовувати спільно IP і аналогові камери?
272
0
22.07.2020 14:04

Кожна з технологій має свої недоліки і переваги при встановленні відеоспостереження або використанні. Поєднання в одній системі різних технологій дозволяє використовувати всі переваги кожної з них і будувати дійсно ефективні рішення.


Серед прикладів суміщення технологій для найкращого результату, варто відзначити установку системи відеоспостереження на складі – тут потрібна висока ступінь деталізації для ідентифікації особистостей і дій співробітників в записаному архіві, і без IP-камери високої роздільної здатності не обійтися.


Ще один приклад – модернізація існуючої аналогової системи і нарощування сучасними IP-камерами. У цьому випадку може бути недоцільна заміна відмінно працюючих аналогових камер і необхідно просто додати в систему IP-камери.


Нижче приклади схем гібридного відеоспостереження


Gibridnaya sistema


IP і аналогові камери можна об’єднати в єдину систему двома способами:


  • використати гібридні пристрої з можливістю одночасного підключення як аналогових, так і IP-камер – відеосервери з встановленими платами відеовведення , гібридні відеореєстратори
  • використовувати IP-кодери для оцифровки аналогових камер і передачі зображення на повністю цифровий приймальний пристрій – IP відеосервер, NVR і т.п
Замовити виїзд майстра для прорахунку

Щоб викликати майстра для прорахунку будь ласка заповніть форму нижче

272
0
22.07.2020 14:04
Коментарі
Залишити коментар
Спасибо за ваш отзыв. Он был направлен на модерацию.